Семинары и курсы
Обмен ссылками
Ведьмин Чулан

Код баннера Код баннера

<a title="Магический портал" href="http://www.vedmin-chulan.com/"> <img alt="Ведьмин Чулан" src="http://i38.servimg.com/u/f38/18/20/00/10/zzee-z11.gif" /> </a>

Мала Ленорман 06. Хмари

Перейти вниз

Мала Ленорман 06. Хмари

Сообщение автор svana в Пн 15 Дек - 23:25

6. Хмари
Асоціації з гральною картою: Король Треф
Переважно, тут зображено хмару на одній стороні карти. Іноді на карті зображена хмара з темною та світлою стороною, а часом на ній просто зображено темний грозовий шторм. Хмари символізують назрівання проблем та погані ознаки.
Давня традиція ворожіння на картах говорить, що Король Треф, зображений на цій карті, буде позитивним, якщо він дивиться на сигніфікатор, а якщо він повернувся спиною, то нещасні події будуть неминучі. У багатьох системах Ленорман, якщо темна сторона хмари знаходиться поруч з сигніфікатором, то, безумовно, назрівають неприємності, однак якщо замість цього біла сторона, то неприємності вже на шляху вирішення чи минають.
Я визнаю і враховую цю деталь тому, що я виростала, використовуючи її, однак переважно ви прагнете, щоб Хмари були подалі ліворуч від сигніфікатора, тобто у позиції минулого. Якщо карта Хмари зліва від сигніфікатора, людина мала переживання з приводу проблем, але вони вже майже закінчуються. Якщо карта Хмари випадає після сигніфікатора, то біда тільки надходить. Завжди звертайте увагу на карти навколо, вони вкажуть настільки серйозними будуть труднощі. Одне можна сказати напевне: Хмари завжди швидко проходять, бо така їх властивість – якщо вони не супроводжуються негативними картами чи картами, які вказують на тривалість часу.
Хмари завжди про сумніви, заплутаність свідомості, коливання та нестабільність. Подібно до туману, Хмари приховують те, що стоїть за ними. У Хмарах може ховатися обман, заплутаність чи пряма катастрофа. Коли Хмари випадають зверху, вона натякає, що невизначеність – це відчуття, що щось приходить, однак невідомо яким буде майбутнє. Вони рідко відкриті і абсолютно непередбачувані. Якщо Хмари оточені негативними картами, неприємності можуть тривати довше, однак якщо за ними йдуть позитивні карти, шторм буде коротким і швидким, і скоро настане спокій.

Контекстні значення
Майбутнє: Попереду проблеми: підніметься питання, розвиватиметься неприємна ситуація, скрута; невизначеність: неясний результат, ви не отримаєте чіткої відповіді, ваше коло огляду заблоковане; стежте за прихованими недоліками та передбачте ускладнення; буде туман, дощ, гроза чи просто погана погода; не приймайте зараз цього рішення; почекайте, поки не розійдуться хмари, чи почекайте поки не вийде пара і ви не станете спокійним; перед вами бар’єр на подальшому шляху.
Нюанс: Карта настрою

Жінка чи Чоловік: Дратівливий, з упередженням; заплутана особистість чи розсіяне мислення; нелогічні думки; висока енергія, гіперактивна людина; часті перепади настрою, легко відволікається, нерішучий, коливається; відсутність безпеки; курець; грає на дві сторони.
Фізично: очі всіх відтінків сірого, карого та блакитного; двохколірне волосся чи різні відтінки кольору волосся.

Робота: Неприємне середовище; проблемна чи незрозуміла ситуація; перешкоди чи проблеми вплинуть на звичну діяльність; це не реальна угода; нерішуча діяльність; метеоролог.

Кохання: Туманні стосунки; щось не так; будьте обережними; стриманість може бути порушена; перечекати шторм.

Здоров’я, Тіло та Дух: Біполярність, маніакально-депресивний психоз; астма, бронхіт, пневмонія, кашель (все, що стосується легень та дихальної системи); важко поставити діагноз; під впливом речовин, які вдихають; просто погано себе почувати чи відчувати вплив погоди.
Духовно: хаотичне відчуття невідповідності; відчуття перебування у темному місці, неможливість духовного під’єднання; неясне мислення, відчуття протиріч; працювати над своїм формуванням та зв’язками; зробити глибокий вдих та видих; працювати з дихальними техніками.

Гроші: Деякі розбіжності та невдачі, фінансові труднощі.
Час чи часові проміжки: Шість днів, тижнів чи місяців; Червень; шостий день місяця (наступна карта може вказати на місяць).

Порада чи дія: Зосередитися; очистити своє мислення; зустрітися зі своїми сумнівами та страхом; випустити пар; ясно мислити; бути розпливчастим та неоднозначним; не давати конкретної відповіді; залишатися за лаштунками.
Орієнтація: Негативна: ця карта буде надавати свій вплив на карти навколо неї, додаючи їм негативного відтінку.

Об’єкти та області: Парфуми; курити; фіміам (ладан); сигарети, кальян чи будь-що інше, яке можна курити; зволожувач.

Моя власна історія про цю карту: Історія щодо цієї карти стосується моїх важких часів, і я покажу один з моїх розкладів під час написання цієї книги, який допоміг мені побачити вихід з ситуації. Моя подруга Равен подзвонила мені, і попросила з’ясувати її становище: Де вона знаходиться? Куди вона прямує? Її оренда виросла, і вона мусила якнайшвидше покидати своє місце. Я зробила три розклади, і у кожному з них карта Хмари випала наприкінці: Жінка + Лелеки + Хмари, Будинок + Жінка + Хмари, Будинок + Корабель + Хмари. У кожній комбінації я побачила рух  та зміни, проте результат був прихований; я не змогла дати їй відповідь.
Я відчула, що вона повинна прийняти особисте рішення – певного роду власний вибір, скерований розумом. Подібно до того, що вона стоїть на роздоріжжі у момент вибору, який вплине на її долю. Її пауза вказує, що має щось відбутися, щоб розпочати все заново. Я сказала їй правду про те, що я відчуваю, і що я можу знову подивитися наступного дня. Тут карта Хмари проявляється у буквальному сенсі, так ніби невигідна ситуація пропонує мені «запитати пізніше».
Наступного дня я витягнула карти і отримала Жінка + Корабель + Вежа. Я одразу ж зрозуміла, що переїде у помешкання (Вежа) не у тому ж районі, де вона зараз, а на відстані (Корабель). Коли я потелефонувала їй, вона повідомила мені, що після нашої вчорашньої розмови вона вирішила подзвонити другу, щоб позичити трохи грошей, і що вона збирається підписати новий договір оренди на квартиру у іншому місті. Те, як проявилися Хмари, мене дуже вразило і змусило зрозуміти, що прогнози залежать від вибору людини. Поки ви прямуєте шляхом, я можу передбачити що вас чекає; однак, якщо ви на роздоріжжі, очікуєте на власний вибір, то я не можу сказати вам що у вас попереду. Так, наче все вкрито хмарами і я нічого не бачу!
Ще один буквальний недавній щоденний розклад з Хмарами. Я витягла Ведмідь + Хмари + Будинок.
Спочатку  я подумала, що можуть бути якісь суперечки з кимось з батьків: Ведмідь (авторитетна постать) + Хмари (непорозуміння чи засмучуватися) + Будинок (у будинку, у родині). Тоді я хвилювалася щодо непорозуміння з моєю мамою, бо Ведмідь може говорити про матріархальну постать, а Будинок про мою родину. Карти проявилися дуже буквальним шляхом: моя вагітна сестра прийшла до нас у гості, вона була дуже чутлива до запахів: щоб їй догодити, я зробила її улюблену страву, до складу якої входила смажена цибуля. Це було величезною помилкою! Запах наповнив мій будинок як хмара, і дуже роздратував мою вагітну сестру. Ведмідь + Хмари + Будинок = кулінарія, яка наче хмара покрила будинок і порушила функції будинку.
Сьогодні мій щоденний розклад був таким: Чоловік + Корабель + Хмари.
Я зрозуміла, що це щодо мого чоловіка, а так як ми живемо у субтропічній країні, я перевірила погоду, щоб подивитися чи не будуть на шляху бурі. Негативно: повинен був бути чудовий, сонячний день. Наступна можливість була щодо деяких питань на роботі у одному з міжнародних відділів (він працює з відділами у різних країнах), також у мене були підозри щодо проблем з автомобілем. Я сказала йому про свої підозри. Пізніше ввечері, по дорозі додому у нього поламалася машина – від тиску вискочив якийсь шланг (Хмари) і розбризкав на лобове скло. Він почекав, охолодив водою двигун, потім поклав на місце шланг та поїхав додому. Переважно, Хмари говорять про незначну проблему, якщо поруч більше немає негативних карт, які посилюватимуть їх.

У розкладі Велике Полотно: Давнє значення походить від короля і залежить від того куди він дивиться. Якщо король дивиться на карту Чоловіка чи Жінки, це говорить про позитивний прогноз на події; якщо король спиною до карти Чоловіка чи Жінки, то він попереджає про сумні події, які виникнуть на горизонті.
Шукайте карту Хмари, щоб побачити де вона – у минулому, теперішньому чи майбутньому. Завжди звертайте увагу на карти, які її оточують, щоб побачити на що впливає карта Хмари. Якщо це у минулому, переконайтеся, що ситуація з картами відповідає минулій ситуації клієнта. Якщо карта Хмари у теперішньому, ще раз подивіться на карти навколо неї і на що вона впливає, таким чином ви можете порадити вашому клієнту у чому треба бути обережним чи підказати стратегію до опанування цієї ситуації. Ще одним аспектом є подивитися у якому домі знаходиться карта Хмари; це дасть точне пояснення очікуваних труднощів.
Переважно карта Хмари створює негативний вплив на карти навколо неї. Зверніть увагу на напрям темної чи світлої сторони карти – це також дуже важливо.
Якщо карта Хмари далеко від карти людини (Чоловіка/Жінки), то це знак полегшення; немає ніякої небезпеки. Також перевірте як далеко вона від карт, які приносять щастя, таких як Серце, Букет, Сонце, Ключ і т.д.
Завжди зберігайте позитивне відношення і будьте терплячим, тому що хмари завжди проходять, і бурі завжди минають.

Деякі комбінації та приклади:
Карта Хмари надає забарвлення та описує карту перед нею чи після неї.
Букет + Хмари = гарний подарунок, однак подумайте над прихованими мотивами; красивий подарунок, який буде використаний неправильним шляхом; хабар; щось, що має справу з запахом чи димом.
Хмари + Птахи = непорозуміння, відсутність комунікації, говорити за спиною, дезінформація.

Rana George
The Essential Lenormand
Переклад svana
avatar
svana
Посетитель
Посетитель

Сообщений : 40
Энергетика : 105
Дата регистрации : 2014-09-06
Откуда : Київ

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу


 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения