Семинары и курсы
Обмен ссылками
Ведьмин Чулан

Код баннера Код баннера

<a title="Магический портал" href="http://www.vedmin-chulan.com/"> <img alt="Ведьмин Чулан" src="http://i38.servimg.com/u/f38/18/20/00/10/zzee-z11.gif" /> </a>

Мала Ленорман 08. Труна

Перейти вниз

Мала Ленорман 08. Труна

Сообщение автор svana в Пн 15 Дек - 23:28

8. Труна
Асоціації з гральною картою: Дев’ять Бубни
Переважно, на цій карті зображено одну труну. Іноді вона з дерева, часом вкрита орнаментом; деякі карти зображають її драпірованою, інші ні. Труна це символ завершення та смерті. Похмуре зображення цієї карти анонсує небезпеку чи великі перешкоди на шляху до перемоги. Часто Труна приносить завершення; подивіться на карту перед нею, щоб побачити те, що добігає до кінця. Завершення болюче, однак після нього завжди є розквіт нових починань. Часом карта Труна може принести завершення болісних ситуацій. Труна попереджає про серйозну хворобу чи значні фінансові збитки. Також це ознака депресії та зневіри. Особливо якщо вона разом з іншими негативними картами, то біль і тягар будуть важчими.
Карта Труна зображає сценарій, який буде викликати занепокоєння, бо віщує руйнування всього, над чим ми важко працювали, чи то наші стосунки, чи наша робота, наше професійне середовище чи наше здоров’я. Часом Труна може означати смерть старих вірувань та появу нових – психічна трансформація.
Труна вказує на час, коли потрібно змахнути пил і почати все заново, час очищення та нових починань, час відпустити минуле і зберігати надію, щоб дивитися вперед. У такі часи дуже важливо підтримувати позитивне ставлення з надією на краще, щоб легше долати негаразди. Іноді я отримую Труну просто як «залишитися у ліжку» у цей день.
Труна часом може говорити про смерть, особливо якщо карта Корабель знаходиться поруч з нею, або коли вона оточена такими негативними картами, як Коса.
У позитивному сенсі, карта Труна може показувати завершення несприятливих обставин.

Контекстні значення
Майбутнє: Значна хвороба; печаль, депресія; смерть, кінець, болюче завершення; зміна чи трансформація; поразка, великі втрати; розрив; тривалий час стагнації; фобії чи занепокоєння, яке паралізує; страх, жах; перебувати у лежачому стані.
Нюанс: Карта настрою.

Жінка чи Чоловік: Депресивна особа; похмурий і опущений, жалюгідний, нещасний; низька самооцінка; негативна особа; у рідкісних випадках, людина в великими таємницями; скелети у шафі; хвора людина.
Фізично: Характерна кістлява постава; чорне чи темне волосся; різьблена зовнішність (сильне, з гострими кутами, підборіддя).

Робота: Підземні місця; працювати у підвалі; кінець зайнятості; закриття магазину; втратити роботу; порушення договору; залишити втомливу, безперспективну роботу.

Кохання: Стосунки вмирають; стосунки, що емоційно спустошують; болюче завершення чи припинення; хтось йде – розійтися чи розлучитися; сумне серце, відчай; жалобне завершення; звільнення шляхом припинення важкої ситуації.

Здоров’я, Тіло та Дух: Прикутий до ліжка; погіршення; клінічна депресія, суїцидальні імпульси; втрата апетиту; виснаження, відчуття емоційного та фізичного виснаження; не у змозі впоратися з труднощами та перешкодами; відчувати страх; кінець хвороби; перебувати у ліжку впродовж дня.
Духовно: Спалах кундаліні; ремонтуйте ваш дім, поки ви ще у ньому; відірватися від себе колишнього; часом буває так, що біль Труни відкриває нові двері чи нову фазу духовного підйому, це ніби піднятися на наступний рівень.

Гроші: Великі втрати; банкрутство; тримати великий удар; фінансовий крах; час робити заново.
Час чи часові проміжки: Вісім днів, тижнів чи місяців; Серпень; восьмий день місяця (наступна карта може вказувати на місяць).

Порада чи дія: Перерва (пауза); зупинитися чи завмерти; випрямити ноги чи лягти.
Орієнтація: Негативна: ця карта надає забарвлення з негативним знаком картам, які навколо неї, але також може сигналізувати про завершення труднощів, особливо якщо за нею йде позитивна карта.

Об’єкти та області: Коробки та будь-які ємкості з кришками; підвали; ящики; ліжко, під ліжком; шафи.

Моя власна історія про цю карту: Це дуже важлива для мене історія; вона вразила мене і надала мені величезний урок. Я робила розклад дуже близькій та дорогій мені людині, і карта Труна з’явилася після карти людини. Я знову зробила розклад, і знову Труна була на тому ж місці. Мій багаторічний досвід з цією картою дуже стривожив мене, тому я зробила Велике Полотно: карта Жінка випала у останньому стовбці, без майбутнього, нічого немає внизу і тільки зверху над нею Труна.
Тепер я вже не могла думати про щось інше окрім цієї карти, тому я зробила Велике Полотно для її дочки і активувала у ньому карту Ведмедя як карту її матері, щоб побачити карти навколо неї. Навколо Ведмедя випали Коса та Труна. Я пішла далі і зробила Велике Полотно для всіх дітей моєї подруги, так само активуючи карту Ведмедя як карту матері. Карти Коса та Труна випали біля Ведмедя у кожному розкладі!
Я почала нестримно плакати; без сумніву, це вказувало на нещасний випадок у найближчому майбутньому. Тоді у мене виникла думка – відчуття чи спалах, що якщо я маю цю інформацію, то у мене є можливість якимсь чином змінити ситуацію. Я вважаю, що інколи ви маєте силу, щоб змінити свою долю. Я розказала про це своїй подрузі, і ми обидві вирішили щось робити. Ми почали робити медитації, молитися, закликати до всіх ангелів, духовних провідників та всього іншого, що ми знали. Після цього я знову розклала карти, щоб побачити найближче майбутнє, Труна знову була у кінці лінії. Мені хотілося кричати; я кричала! Ми перейшли до наступної фази, з набагато більш інтенсивними молитвами. Мій чоловік був у відрядженні, тому у нашому розпорядженні була ціла ніч. У ту ніч ми не спали, і до ранку ми були виснажені від молитов, плачів, медитацій та всього іншого. Я поклялася не спускати з неї погляду, поки вона не очиститься. Ми вирішили зробити свідомі зусилля у нашому сні, щоб змінити цю Труну.
Перед тим як іти спати, я вирішила прийняти душ. У душі я молилася, просила і плакала, і я відчула, що моє серце так широко відкрилося, що, здавалось, у нього може поміститися Всесвіт. У той момент світло мигнуло і погасло – було схоже на момент «авввв» у фільмі, коли з неба сходить вогонь і все на мить зупиняється. Потім світло знову загорілось. Я вибігла з душу і розклала карти, отримала Серце + Птахи + Конюшина + Ключ + Жінка + Лілія + Дерево + Букет + Зірка – найкрасивіші карти, які я коли-небудь бачила!
Перша частина – Серце + Птахи + Конюшина + Ключ – говорила про наші пристрасні молитви і духовну роботу. Друга частина Жінка + Лілія + Дерево + Букет + Зірка показала, що вона буде тут ще впродовж довгого часу, і що їй подаровано новий шлях і багато надії. Я робила розклади ще три рази з таким же результатом, а потім зробила Велике Полотно для кожного члена її родини, і все чудово змінилося. Тільки після цього я змогла заснути.
Того дня з зрозуміла, що ми змогли щось зробити. Я зрозуміла, що майбутнє, яке передбачають карти, залежить від вашої сьогоднішньої волі, але якщо ви зміните цю волю, або якщо будете робити якісь інші зміни у своєму повсякденному житті, то пророкування також може змінитися. Якщо я бачу негативні прогнози, я закликаю своїх клієнтів діяти нестандартно, і зробити щось характерне, щоб спробувати змінити шлях.
Через п’ять днів від того дня моя дорога подруга потелефонувала мені і сказала: «Я прокинулася вранці з хворобливим відчуттям, з сильним, дивним відчуттям у моєму серці. Я взяла свого кришталевого ангела та мій особистий камінь. Під час руху по трасі, я знову відчула це хворобливе відчуття, і я взяла у руку свій кристал. Коли я їхала по шосе на нормальній швидкості, прямо у моє вікно прилетів білий птах і розбився. Було так, наче він ішов до мене! Він летів прямо у бік мого вікна, на моє обличчя, не на лобове скло, а на бокове. Мені здалося, що він посланий замість мене. Я сумувала за ним і подякувала йому і всім іншим за другий шанс, який мені було надано. Я буду платити за це до того часу, поки зможу». Ми обоє отримали одкровення і глибоке пізнання, і ми не могли стримати сліз.

У розкладі Велике Полотно: У традиційному значенні, Труна вказує на небезпечну хворобу, смерть чи загалом втрати на шляху. Небезпека цієї карти зменшується, якщо вона знаходиться далеко від карти, яка представляє особу.
Коли ця карта потрапляє у минуле, вона говорить про період хвороби, стагнації чи депресії, який вже минув у житті клієнта. Однак, якщо вона випадає у майбутньому, вона попереджає про сумні події попереду.
Чим ближче Труна до карти Чоловіка/Жінки, тим більш ситуація загрозлива і темна. Якщо Труна поруч з картою Чоловіка/Жінки, незалежно від того – над, під, ліворуч чи праворуч – ви повинні вивчити і проаналізувати повідомлення цієї карти, застосовуючи ретельність та увагу. Дослідіть всі карти навколо неї та зв’язки, які вони мають з Труною для того, щоб розшифрувати загрозу і знайти звідки вона виникає. Що завершується? Що змінюється? У якій сфері ви будете відчувати болючі перетворення?
Якщо Труна далеко від карти Чоловіка/Жінки, ви все одно повинні звернути пильну увагу на карти навколо неї, щоб побачити на що впливає Труна, всі зв’язки з іншими картами, і що завершиться, зміниться, трансформується чи втратиться.
Не підходьте до прогнозування цієї карти легковажно; будьте дуже розсудливим. Коли я жила у Бейруті, шанси, що Труна вкаже на реальну смерть були досить високими; проте коли я переїхала до США, такі шанси значно зменшилися.

Деякі комбінації та приклади:
Труна + Коса = кінець труднощів та болю; звільнення від минулих тягарів та горя; хірургія після довгих страждань; робити погане рішення (Труна = нестабільна людина, Коса = вирішальне рішення).
Лисиця + Труна = кінець роботи; вихід на пенсію; негативний результат у справах.
Труна + Конюшина = відновлення; ще один шанс; звільнення від труднощів.
Батіг + Труна = кінець боротьби чи припинення суперечки; може говорити про фізичну небезпеку чи зловживання – дуже важливий контекст та карти, які лежать найближче.
Коса + Труна  = аварія; невдала операція чи перебування довгий час у ліжку після хірургічного втручання; рішенні про припинення стосунків, коли немає шляху назад.
Труна + Сонце = воскресіння; новий початок; очищення себе і повернення на свої ноги.

Rana George
The Essential Lenormand
Переклад svana
avatar
svana
Посетитель
Посетитель

Сообщений : 40
Энергетика : 105
Дата регистрации : 2014-09-06
Откуда : Київ

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу


 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения