Семинары и курсы
Обмен ссылками
Ведьмин Чулан

Код баннера Код баннера

<a title="Магический портал" href="http://www.vedmin-chulan.com/"> <img alt="Ведьмин Чулан" src="http://i38.servimg.com/u/f38/18/20/00/10/zzee-z11.gif" /> </a>

Мала Ленорман 09. Букет

Перейти вниз

Мала Ленорман 09. Букет

Сообщение автор svana в Пн 15 Дек - 23:30

9. Букет
Асоціації з гральною картою: Королева Пік
На карті Букет зображено прекрасно скомпоновані квіти, зв’язані у вигляді букету чи поставлені у вазу. Карта завжди наповнена прекрасними барвами та вишукано представлена, вона говорить про радість, красу, любов та щастя. Букет квітів завжди був символом поклоніння, вдоволення, тепла та радості. Букет представляє прекрасне дарування прихильності, вдячності та подяки.
Ця карта приносить щастя в усіх областях та аспектах вашого життя, а також успіх та перемогу у будь-якій області. Це щасливий подарунок чи приємний сюрприз. Букет пропонує прекрасний знак у будь-якій ситуації у стосунках – у родині, у дружбі чи коханні. Також він вказує на творчу та мистецьку людину. Карта Букет показує, що ваші плани підуть відповідно до ваших прагнень. Ви будете щасливі та вдоволені.
Якщо карта Букет випадає після негативних карт, вона пророкує кінець труднощам, занепокоєнню та стресу. Вона приносить успіх та зростання, а також наголошує на присутність теплоти та щирості. Щасливі та позитивні карти, які йдуть за Букетом, роблять всі інтерпретації гармонійними та приємними. Негативні карти після Букета попереджають про наявність деяких нещирих почуттів та розчарувань.

Контекстні значення
Майбутнє: Щастя, радість; спокій, вдоволення, врівноваженість; подарунок; допомога вже на шляху; щасливий поворот подій; позитивна відповідь; ви отримаєте підтримку від несподіваного джерела.
Нюанс: Карта настрою.

Жінка чи Чоловік: Чарівний; позитивний, щасливий, приємна людина; марнославство; косметолог, візажист чи перукар; митець; прихильник вегетаріанського життя; як негативний прояв – можлива самозакоханість.
Фізично: Привабливий, красивий; пишне волосся, часом довге, одна сторона світла.

Робота: озеленення, прикрашати земельні ділянки; художня промисловість чи колекціонер мистецтва; бізнес по декору; квітковий магазин, ботанічний сад, гомеопатична та альтернативна медицина, травник; отримання рекомендації; дуже приваблива пропозиція; приємне робоче середовище; професійний ріст, який приносить відчуття вдоволення та задоволення.

Кохання: Розквіт стосунків; подарунок, придумати приємний сюрприз; ви будете задоволені та щасливі; квітучий зв'язок; гармонія, вірність, щирість, розуміння – все, що приносить вам радість та щастя.

Здоров’я, Тіло та Дух: Відновлення та загоєння всіх видів; алергія на пилок; терапевтичний процес; альтернативна медицина.
Духовно: Внутрішнє вдоволення, щасливий видих; висловити подяку всьому, що відбувається навколо вас; духовне зцілення і прощення; додати кольорів до свого життя.

Гроші: Виглядати вишуканим; позитивний результат; будуть присутні фінансові вигоди; ваша грошова ситуація захищена та збалансована; фінансова безпека.
Час чи часові проміжки: Дев’ять днів чи місяців; Вересень; дев’ятий день місяця (наступна карта може вказувати на місяць).

Порада чи дія: Бути щасливим; прикрашати; зробити добровільний акт люб’язності; платити наперед.
Орієнтація: Позитивна: ця карта завжди приносить щасливі вібрації у розклад; тільки тоді, коли вона супроводжується негативними картами, настрій буде приглушеним.

Об’єкти та області: Букет квітів; троянда; валентинка; макіяж, косметика та косметичні товари; лиштви, китички та мережива; квітковий горщик; мистецтво та його засоби (кольорові ручки, фарби, олівці).

Моя власна історія про цю карту: Того дня, коли я збиралася писати про Букет, я поринула у Інтернет, тому що збиралась купувати. Все почалося з пошуку подарунку на день народження для мого чотирнадцятирічного племінника. Коли мій чоловік побачив, що я шукаю подарунок, він запропонував мені дізнатися чого він потребує. У пошуках я натрапила на вражаючу картину на стіну, зроблену вручну, яка б дуже сподобалась моїй мамі, потім я натрапила на гомеопатичні гранули, але не змогла вирішити які мені потрібні, бо їх було дуже багато видів. Потім я згадала, що мені потрібна Arnica Montana, однак я не знала різниці між синьою та зеленою. Я знайшла браслет, який, здавалося, був ідеальним для моєї сестри, однак подумала, чи не можу я знайти його дешевше у іншому місці. Я давно не бачила своїх племінників, і ніяк не могла знайти що їм послати… Так багато варіантів, і я не могла полишити інших двох моїх хлопців; вони хотіли трохи стімпанк спорядження (завдяки колоді Стімпанк Таро, яка створила фурор, коли з’явилася у нашому домі). Я знайшла красивий компас, але подумала, що краще було б сонячний годинник. Попутно я побачила красиву старовинну книгу, яку міг би захотіти мій старий друг.
Коли я завершила свої покупки та суттєво зменшила свій банківський рахунок, вже була майже північ. Я провела вісім годин у Інтернет магазинах, досліджувала гомеопатичні ліки та полювала на ідеальні подарунки.
Вийшло так, що дві карти, які я витягнула вранці (Букет + Книга) не говорили про те, що я щось написала для цієї книги. Мені здається, що я відкрила нове значення для комбінації Букет та Книга.
Букет + Книга = вивчення та читання гомеопатичної медицини, наука та мистецтво пошуку подарунку для кожного члена вашої родини, глибоке вивчення та аналіз кожного подарунка, перш ніж його придбати, розглядати плюси та мінуси для кожного подарунка, дослідження подарунків для майбутніх потреб, вивчення та освоєння широкого спектру подарунків чи просто пошук подарунку.

У розкладі Велике Полотно: У традиційному розуміння карта Букет означає величезне щастя, спокій та гармонію. Букет пророкує абсолютне задоволення та відчуття захоплення. Це вершина любові, дружби та вірності. Якщо Букет близький до карти Чоловік/Жінка, це означає, що ви у оточенні хороших людей, які враховують ваші інтереси. Якщо вона знаходиться у позиції теперішнього чи майбутнього, це означає, що талан на вашому боці, чи ви можете отримати подарунок, який принесе вам багато радості. Пам’ятайте, що подарунок не завжди матеріальний; найкращі подарунки, які ми можемо мати, це бути оточеним людьми, які люблять вас та піклуються про вас. Окрім того, ви можете самі віддавати у щасливих та радісних обставинах.
Я люблю мати Букет навколо, він завжди віщує про щасливі часи.

Деякі комбінації та приклади:
Букет + Птахи = лекція про вегетаріанський спосіб життя; отримати високу оцінку чи коли хтось піднесено говорить про вас; дуже гарний візит чи приємна зустріч за чашкою кави; прекрасна пара чи симпатичні близнюки; мати розмови про салон краси, макіяж чи консультації щодо волосся.
Букет + Хмари = деякі проблеми чи дискомфорт схвилюють вашу миролюбність; буде затьмарене ваше щастя; симпатична людина у стані сп’яніння чи неадекватності (витати у хмарах); курити траву (Букет = пучок рослинного матеріалу, Хмари = дим).
Букет + Хрест = болюча відмова; щасливу ситуацію змінять нещастя та утиски; квіткова композиція у формі хреста; жертвувати на благодійність; прекрасне та оздоблене місце для поклоніння.
Букет + Роздоріжжя = ходити по прекрасних торгових вуличках і розглядати все навколо; вибирати мальовничий маршрут; питання та сумніви приведуть до спокійного мислення; вибирати з різних хороших можливостей.
Лист + Букет = валентинка.
Відіш хвилюється щодо заходу, який вона організовує. Що її чекає?
Букет + Миші = очікується більше стресу від того, яким буде оздоблення; більше тиску та напруги щодо презентації; можливі якісь пошкодження декорацій чи структури.
Миші + Букет = тривоги та стрес доходять до завершення; зрештою подія буде красива і гарна; турботи недовготривалі, вони просто хвилювання, очікування  та «метелики у животі».

Rana George
The Essential Lenormand
Переклад svana
avatar
svana
Посетитель
Посетитель

Сообщений : 40
Энергетика : 105
Дата регистрации : 2014-09-06
Откуда : Київ

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу


 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения