Семинары и курсы
Обмен ссылками
Ведьмин Чулан

Код баннера Код баннера

<a title="Магический портал" href="http://www.vedmin-chulan.com/"> <img alt="Ведьмин Чулан" src="http://i38.servimg.com/u/f38/18/20/00/10/zzee-z11.gif" /> </a>

Мала Ленорман 10. Коса

Перейти вниз

Мала Ленорман 10. Коса

Сообщение автор svana в Пн 15 Дек - 23:31

10. Коса
Асоціації з гральною картою: Валет Бубни
На цій карті ви завжди побачите косу, дуже гостру і готову розрізати. Іноді вона зображена у полі зі снопом, а часом просто зображення коси. Коса це знак очищення, розрізання і збирання врожаю.
Коса пророкує небезпеку, якої можна уникнути, якщо вона оточена позитивними картами. Вона говорить про раптові події, представляє відрізання та розрізання, а також важкі, швидкі та різкі рішення. Дуже важливе положення карти Коса. Якщо вона зліва від карти сигніфікатора чи тематичної карти, це означає, що подія вже відбулася чи відбувається зараз. Якщо вона праворуч від сигніфікатора чи тематичної карти, можна припустити, що ця подія ще не відбулася, і ви маєте можливість не допустити її, якщо підготуєтесь до неї. Також Коса змушує вашу руку приймати рішення, максимально чіткі, важкі та болючі.
Ця карта приносить раптові втрати чи раптові розриви. Вона вказує на нещасні випадки та аварії. Будьте дуже обережними на дорозі та пильнуйте ваше оточення. Не будьте забудькуватими, неуважними та не відволікайтесь. Коса говорить про терміновість при прийнятті рішень.
Також ця карта вказує на хірургічні процедури будь-якого виду, особливо при розкладах на здоров’я. Також у мене вона асоціюється з ін’єкціями та голками.
У позитивному сенсі, коли ліворуч від неї негативні карти, Коса також може говорити про звільнення, шляхом відрізання болю.

Контекстні значення
Майбутнє: Будьте обережними: те, що надходить дуже різке, раптове і, можливо, небезпечне; різке скорочення (розрізання); нещасний випадок; розрив; спустило колесо; раптове рішення; шок; ви повинні бути швидким; необхідна швидка дія; акт насильства; рішення має бути прийнято.
Нюанс: Карта дії та карта часу.

Жінка чи Чоловік: Різкий, сильний, агресивна особа; головоріз; перукар; швидко реагує дотепними репліками та гострим язиком; може бути образливим та грубим; ясний розум.
Фізично: спокусливий, тільки односторонньо; гострий; наявність шрамів; коротке волосся (іноді їжачок).

Робота: Припинення; відставка; відхилити пропозицію; розрив контракту; угода провалюється; травми на робочому місці; згортатися і попасти під скорочення; хірург, стоматолог чи той, хто використовує гострі точні інструменти; перукар; фермер чи садівник.

Кохання: Розрив, жорстоке розділення; відрізати; відмова; дуже важкий емоційний час; звільнення від поганих стосунків; небезпечні стосунки.

Здоров’я, Тіло та Дух: Зламати кістку; поріз; травма; розрізання чи хірургічна процедура; біопсія; ін’єкція; лазерне видалення; пластична хірургія; стріляюча біль чи відчуття «шпильок»; чутливість зубів; заморожувати мозок; пов’язано з зубами та зубною роботою; мігрень; різкі болі.
Духовно: Очистити свою ауру; очистити свої чакри; відрізати небажані прив’язки та пута.

Гроші: Припинити; потік різко зупиняється; урізана зарплата; фінансова криза; раптовий поворот долі; нещадне рішення.
Час чи часові проміжки: Десять днів чи місяців; Жовтень; Осінь; десятий день місяця (наступна карта може вказати на місяць).

Порада чи дія: Будьте гострим та приймайте рішення; важлива точність; вирізати та очистити; бути наполегливим.
Орієнтація: Негативна, іноді нейтральна: ця карта впливає на карти навколо неї, іноді може бути нейтральною, коли йдеться про рішення, яке необхідно зробити.
Об’єкти та області: Граблі чи садовий інструмент; голки та шприци; ніж, ножиці, бритва, ніж для відкривання конвертів чи будь-який гострий інструмент з металевим краєм; ящик для посуду чи місце столових приборів; сарай чи місце, де зберігається садовий інвентар.

Моя власна історія про цю карту: Ще одна емоційна розповідь щодо мене. Вона про ті часи, коли карти використовувала моя мама. Мені було приблизно десять років, і моя мама робила Велике Полотно для мого батька. Вона робила його три рази, і кожного разу отримувала Косу поруч з ним: Чоловік + Коса. Я пам’ятаю це дуже чітко, бо її обличчя блідло, і вона затамовувала дихання, збирала карти, і розкладала їх знову. Нарешті вона сказала татові: «Ти повинен бути дуже обережним, бо над тобою нависла якась небезпека». Вони побачили, що я перелякалася. Мій тато сказав: «Не хвилюйся; я весь час зустрічаю небезпеку, коли жену свою машину на горі. Давайте їсти морозиво». Мені стало легше, тому що він завжди хвалився своєю сміливістю.
Наступного дня мій тато пішов до булочника, щоб отримати хліб. Поки його не було, почалося бомбардування. Вибухи були дуже гучними, і це означало, що вони поруч. Моя мама і я побігли на балкон, щоб чекати на його повернення. Бомби ставали все ближче і ближче. Нікого не було на вулиці. Потім ми побачили далеко батька, він біг. Позаду нього впала бомба і вибухнула. Згодом бомба потрапила між нами і ним, мама міцно схопила мене за руку. Ми обоє завмерли, коли чекали як розвіється хмара диму, поки не побачили його, який продовжував бігти. Він забіг до будівлі, бомби падали градом. Ми пробігли п’ять поверхів вниз, щоб його зустріти. Його обличчя було білим; він був шокований, однак не випустив пакунок з хлібом, бо знав, що кожного разу, коли починали бомбити, хліб ставав дефіцитом.
Того дня я дізналася про серйозність Коси. Я згадую як біг мій батько, зиґзаґами, наче рухи коси, розрізаючи свій шлях по вулиці крізь дим у напрямку своєї родини.

У розкладі Велике Полотно: Традиційне значення говорить про Косу як ознаку страшної небезпеки, якої можна уникнути за наявності позитивних карт навколо неї.
Коса говорить про велику загрозу для клієнта. Ви можете визначити звідки походить загроза, розглянувши карти навколо неї. Карти навколо Коси дуже важливі; вони вказують на ситуації, яким може завдати шкоду Коса. Порадьте діяти з граничною обережністю, коли маєте справу з цією картою.
Якщо Коса оточена негативними картами, слід очікувати тривалі труднощі. Якщо навколо позитивні карти, Коса може вказувати на необхідність сильного рішення, щоб мати можливість рухатися вперед, або це рішення може бути болючим, з деякими жертвами чи якісь ускладнення при розділенні.

Деякі комбінації та приклади:
Цю карту не використовують як сигніфікатор. Її необхідно тримати у колоді, тому що вона впливає на карту перед нею та після неї.
Коса + Вежа = операція чи процедура у лікарні чи медичному закладі.
Серце + Коса = операція на серці, розпадаються стосунки (Серце = пристрасть, Коса = розрив).
Букет + Коса = пластична хірургія, стрижка чи стрижка газонів та трави, чи навіть зламана помада.
Корабель + Коса = скасування подорожі, нещасний випадок.
Коса + Корабель = ремонт автомобіля, виходити після операції, врятуватися.

Rana George
The Essential Lenormand
Переклад svana
avatar
svana
Посетитель
Посетитель

Сообщений : 40
Энергетика : 105
Дата регистрации : 2014-09-06
Откуда : Київ

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу


 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения