Семинары и курсы
Обмен ссылками
Ведьмин Чулан

Код баннера Код баннера

<a title="Магический портал" href="http://www.vedmin-chulan.com/"> <img alt="Ведьмин Чулан" src="http://i38.servimg.com/u/f38/18/20/00/10/zzee-z11.gif" /> </a>

Мала Ленорман 12. Птахи

Перейти вниз

Мала Ленорман 12. Птахи

Сообщение автор svana в Ср 17 Дек - 21:44

12. Птахи

Асоціації з гральною картою: Сім Бубни
На карті Птахи, переважно, зображено пару птахів, двох голубів чи двох сов, іноді зграю птахів. Птахи завжди щасливо летять разом чи сидять разом у гнізді чи поруч з ним. Птахів використовували як символи прикмет чи знаків прямо від божественних сил. Деякі птахи, такі як голуби, це символ любові, захищених стосунків чи родючості. Сови це символ мудрості, здатності бачити та зцілення. Символічно птахи, такі як поштові голуби, приносять новини, а також історично іноді використовувалися для шпигунства, посилали сигнали та повідомлення.
Карта Птахи говорить про новини, повідомлення, інформацію, телефонні дзвінки, усні повідомлення, обговорення, плітки, зустрічі, переговори, невеликі зібрання, знайомства та спілкування, а також всі види вербального зв’язку, а тепер і в електронному вигляді (це наче передавати повітряним шляхом). Телебачення (у будинку, надає інформацію) та Інтернет також належать до цієї карти.
Коли ця карта випадає перед картою Чоловіка/Жінки, вона вказує, що людина вже перебуває у стосунках. Також Птахи пов’язані з думками, бо вони переміщаються у повітрі.

Контекстні значення
Майбутнє: Ви будете приймати участь у розмовах; зустріч чи короткий візит; зустріч з другом за чашкою кави чи чаю; обмін чи отримання вербального чи електронного повідомлення; невеликий пікнік (прогулянка); переговори; зустріч, інтерв’ю, пропозиція, презентація.
Нюанс: Карта дії.

Жінка чи Чоловік: Балакучий, вміє формулювати; виступає у ток-шоу; піарник; людина з гострими інстинктами та швидкими рефлексами; любить пліткувати; пілот; перебуває у стосунках; продавець, парламентар чи посередник; хороший оратор, вміє представляти; працює на телебаченні.
Фізично: Гострі очі; багато волосся; характерний ніс; швидкі реакції.

Робота: Посередник; працює у ток-шоу; радіо диск-жокей; зв’язки з громадськістю; продавець; будьте обережними з плітками; переговори, зустріч чи інтерв’ю; зростають професійні контакти; соціальний працівник; спічрайтер (з картою Лист); консультант чи логопед; остерігайтесь відволікань.

Кохання: Пара, закохані; збиратися на побачення; залицяння; говорити про своє кохання та прихильність; отримати довгоочікуваний дзвінок чи повідомлення; мати інтимні розмови чи еротичний телефонний дзвінок, залежить від сусідніх карт.

Здоров’я, Тіло та Дух: Горло, запалення горла, мигдалини – все, що має справу з голосовими зв’язками; всі види терапії та консультування.
Духовно: Підключення до своїх провідників чи до Вищого Я; сеанс чи зв'язок з іншою стороною; робота з вашою горловою чакрою (чакра «Я говорю»); носити синій колір та їсти синю їжу; висловлюватися; співати, декламувати; слухати музику; дивитися на небо; стежте за своїм диханням; зробити політ чи стрибок у вищу свідомість.

Гроші: Приходять та йдуть; торгівля, фондовий ринок.
Час чи часові проміжки: Дванадцять днів чи тижнів, один рік; Грудень; дванадцятий день у місяці (наступна карта може вказати на місяць).

Порада чи дія: Говорити і висловлюватися; зробити цей дзвінок; довіряти вашому першому враженню та інстинктам.
Орієнтація: Нейтральна: ця карта повністю нейтральна і знаходиться під впливом карт навколо неї.
Об’єкти та області: Телефон, плеєри; птахи; гнізда; гучномовці; музичний концерт (з картою Сад); музична студія, музичний магазин.

Моя власна історія про цю карту: Мені потрібно було два дні, щоб написати про Птахів, і у ті дні мої думки металися, щоб знайти історію, яку я повинна була написати, мій телефон весь час дзвонив і мерехтів від текстових повідомлень, мої хлопці безупинно відволікали мене своєю постійною балаканиною і питаннями. Я розривалася між моїми синами, моєю родиною, моїми друзями та моєю книгою.
У кінці другого дня я зрозуміла, що всі ці події були прив’язаними до енергії Птахів, тому описую цю історію, одним зі старих смислів Птахів, який я перестала використовувати продовж певного часу, є: «нетривалі маленькі неприємності, які легко подолати».
Переважно Птахи говорять про дискусії, зустрічі, братів та сестер, двох людей разом. Того дня, коли моя родина пішла до Морського Світу, я швидко витягнула дві карти, без питання, і отримала Птахи + Гора. Перше, що мені спало на думку, що дві людини не розмовляють одна з одною чи зайшли до глухого кута. Коли ми перебували у великому парку з великою кількістю людей, діти хотіли робити щось своє, і було непростим завданням тримати всіх разом і бути вдоволеними. Я зосередилася, щоб заспокоїтися, щоб спробувати зберегти мир і не дозволяти дрібницям впливати на нас.
Перша частина дня була наповнена дрібними непорозуміннями, які погрожували порушити нашу гармонію, однак я розмела їх позитивним настроєм. Того ж дня нас п’ятеро все ж розділилися – я була зі своїм середнім сином, мій тринадцятирічний син був зі своїм шестирічним братом, а мій чоловік був на самоті. Спочатку я була спокійна, бо у всіх були телефони, і я могла всіх почути, однак після багатьох невдалих спроб зв’язатися з ними, я почала панікувати. Було море людей навколо, однак я не могла знайти чи почути нікого. Тоді деякі люди почали говорити, що ніхто не міг використовувати свої мобільні телефони у парку – щось про перевантаження мережі.
Зрештою, мій чоловік знайшов нас, але два мої сини були як і раніше поза мною. Я дуже хвилювалася, особливо за мого шестирічного сина, наче він був один. Я не хотіла відходити зі свого місця, поки вони не повернуться. Я дивилася на телефон у моїй руці – це була непотрібна каменюка. Я відразу подумала про Птахи + Гора… відсутність обслуговування, немає зв’язку, немає дзвінків, втрата телефону, втрата контакту. І я була вражена, бо я могла помітити проблему на початку дня, і не дати їй виникнути!
Я одразу ж почала копатися у своїй сумочці, знайшла свої карти і витягнула одну карту: Конюшина. Я полегшено зітхнула! І я почала терпляче чекати, знаючи, що все буде прекрасно, а мій чоловік пішов їх шукати. Звичайно, Конюшина виявилась правдивою: він знайшов синів і ми щасливо возз’єдналися. З того дня ми вже ніколи не покладалися на телефони і завжди мали план В (розмови по мобільному) і план С (місце узгодженої зустрічі).
Ще одна моя коротка розповідь про карту Птахи: чоловік моєї сестри дістався до аеропорту і виявив, що його політ був відкладений н годину. Я витягнула карти, щоб спитати про його політ; спочатку я отримала Птахи + Коса, вони говорили про відкладення рейсу. Я знову витягнула, щоб переконатися, і отримала Птахи + Гора, і вони прогнозували ще більшу затримку. Рейс продовжував затримуватися, і мій родич мусив просидіти в аеропорту п’ять годин. Пізніше він мені розповів, що говорили про скасування рейсу, але потім погода змінилася і вони змогли вилетіти.
Це дуже добре показує, що майбутнє пластичне, і карти передбачають те, що попереду, якщо немає ніяких змін у перебігу подій. Як тільки відбудуться зміни, налітають хвилі, які можуть змінити результат та прогноз.

У розкладі Велике Полотно: У традиційних значеннях, якщо карта Птахи знаходиться далеко від карти Чоловіка/Жінки, то буде невелика, несподівана поїздка у вашому майбутньому. Якщо карта Птахи близько, вона принесе невеликі неприємності, які будуть легко подолані.
Карти, які навколо Птахів, також дуже важливі. Вони пояснять природу стосунків, а також тип новин чи розмов. При негативних картах неприємна розмова може перерости у лайку, а позитивні карти підкреслять позитив похвалою, щасливими зустрічами чи радісними новинами.

Деякі комбінації та приклади:
Птахи + Гора = анонси перешкод, затримки рейсів, втратити свій голос.
Птахи + Сад = прийом чи вечірка, конференція з динаміками, возз’єднання родини, зустріч продавців, концерт, буквально – двоє людей, які сидять у саду.
Птахи + Хрест = погані новини, переговори чи посередництво будуть невдалими, зустріч буде не такою, як очікувалось, інтерв’ю буде жахливим, молитва чи благання.
Доннароз працює над своїм проектом. Вона запитала: «Як сприймають мій проект?»
Зірка + Птахи = ваш проект буде високо оцінений (Зірка) і про нього будуть говорити (Птахи) на багатьох зустрічах у різних місцях (Зірка); його будуть сприймати як посібник та джерело інформації, а також позитивні (Зірка) промовлені слова (Птахи) допоможуть йому далеко розширюватися.
Птахи + Зірка = обнадійливі новини, гарні новини, анонс чи оновлення статусу у Фейсбуці, Твітері чи електронній пошті.

Rana George
The Essential Lenormand
Переклад svana
avatar
svana
Посетитель
Посетитель

Сообщений : 40
Энергетика : 105
Дата регистрации : 2014-09-06
Откуда : Київ

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу


 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения