Семинары и курсы
Обмен ссылками
Ведьмин Чулан

Код баннера Код баннера

<a title="Магический портал" href="http://www.vedmin-chulan.com/"> <img alt="Ведьмин Чулан" src="http://i38.servimg.com/u/f38/18/20/00/10/zzee-z11.gif" /> </a>

Мала Ленорман 15. Ведмідь

Перейти вниз

Мала Ленорман 15. Ведмідь

Сообщение автор svana в Ср 17 Дек - 21:50

15. Ведмідь

Асоціації з гральною картою: Десять Треф
На цій карті ми переважно бачимо великого, сильного, імпозантного ведмедя, який знаходиться у його природному середовищі. Як відомо, ведмідь захищає свою територію люто і дуже спритно; ведмедиця захистить своїх ведмежат не зважаючи на ціну. Ведмідь символізує владу, силу, мужність та захист. Також Ведмідь це символ материнської постаті, яка охороняє, захищає та має здатність до швидких дій.
Ведмідь приносить владу, контроль, авторитетність та силу. Він демонструє могутність м’язів та фізичну силу, а також забезпечує стабільність та безпеку. Саме тому Ведмідь пов'язаний з високими керівниками, посадовими особами та силовими позиціями, а також з фінансами, грошовим потоком та інвестиціями.
Я використовую карту Ведмідь для перевірки фінансового стану людини; Ведмідь це ваш дохід, особисті фінанси, активи та майно. Також великий апетит Ведмедя поєднує його з харчуванням та дієтою. Ця карта уособлює наші ресурси – те, що ми можемо витратити і що ми можемо з’їсти.
Ведмідь асоціюється з усіма професійними та матеріальними можливостями.

Контекстні значення
Майбутнє: Щось велике; велика сума грошей; звернути увагу на свій раціон харчування та на свої смаки у їжі; нова стабільність; піти до ресторану; материнська постать, матріарх; людина, яка має владу чи авторитетна особа.
Нюанс: Портретна карта.

Жінка чи Чоловік: Виховання, турбота та догляд; могутня людина чи людина, яка має владу; людина на високій посаді, керівник, бос; особа «мама ведмідь»; матріарх, мати; міцність; при негативних проявах, владний, надмірна опіка, іноді знущання (з негативними картами навколо).
Фізично: Сильний, великий, огрядний, іноді волохатий чи з волоссям на обличчі; широкі плечі; надмірна вага чи накачане тіло; хтивий, пишні форми, переважно важкий.

Робота: Необхідний захист чи нагляд; прийняти власне рішення чи діяти з позиції сили; високе положення; менеджер, директор чи будь-який управлінець верхньої ланки; прибутковий бізнес; вигідне розширення; бізнес продуктів харчування чи напоїв, дієтолог; фінансист.

Кохання: Міцні та сильні стосунки, присутнє виховання; безпечна та захищена ситуація; якщо навколо негативні карти, може вказувати на надмірне опікування шляхом власництва та домінування.

Здоров’я, Тіло та Дух: Харчування та дієта; керування вагою; харчові алергії та розлади травної системи; область живота; пухлини будь-якого виду; надмірна опіка, знущання (з негативними картами).
Духовно: Первинний інстинкт; роботи по захисту та екрануванню; балансувати між вашим матеріальним та духовним світом; робити енергетичні практики; рухатися всередину – відповіді всередині вас; їсти їжу, що росте на землі; пригорнути, обійняти.

Гроші: процвітання та комфорт; отримати велику суму грошей; гарна оплата, фінансова безпека та захист; суттєвий дохід, вигідне вкладення; ведмежа частка.
Час чи часові проміжки: П'ятнадцять днів; п’ятнадцятий день місяця (наступна карта може вказувати на місяць); іноді від шести до восьми місяців (період сплячки ведмедя).

Порада чи дія: Поїсти; обійняти, пригорнути; не боятися; відновити свою силу (владу), заявити про себе; бути своїм власним порадником; використовувати свою силу, щоб подолати свою слабкість.
Орієнтація: Нейтральна: ця карта може бути позитивною чи негативною, залежить від сусідніх карт.

Об’єкти та області: Ресторан, їдальня чи будь-яке місце, де ви їсте; банк, скарбничка, чи місце, де ви зберігаєте свої гроші.

Моя власна історія про цю карту: Сьогодні, коли я сіла писати про Ведмедя, він мусив якось себе проявити. Я очікувала, що він проявиться щодо їжі, однак ні – все було не так просто!
Коли я була у моїй робочій кімнаті, я почула, що мій семирічний син заплакав, бо часник застряв у нього у вусі. Дозвольте мені пояснити: напередодні він скаржився на біль у вусі, не було температури чи інших симптомів. Я вже знала, що це могло бути пов’язано з басейном, і можна використати гомеопатію. Моя мама навчила мене старому чудовому способу, який діє, якщо зловити біль на самому початку – покласти у вухо шматочок часнику, проте тільки зовні, а не у слуховий прохід. Тому я використовувала великий шматок часнику, щоб не відбулося ніяких аварій, але сьогодні мій син вирішив, що шматок часнику був надто великим, тому він відламав від нього шматок і встромив його у вухо. Я намагалася витягнути пінцетом, але мені не вдалося цього зробити. Я подзвонила на роботу чоловікові – він перебував на зустрічі, і не міг її полишити – і це було вже надвечір у п’ятницю, кабінет лікаря вже був зачиненим. Мені лишалося тільки звернутися до екстреної допомоги. Тим часом, мій син не відчував ніякого болю і грався, наче нічого не відбувалося.
Я глибоко вдихнула і спробувала заспокоїтися, щоб подумати чи варто мені звертатися до екстреної допомоги чи чекати чоловіка з роботи. Карти були поруч зі мною, тому я запитала: «Чи зможемо ми витягнути часник з вуха без допомоги екстреної медицини?» Я витягнула Сонце: так, ми його витягнемо!
Але почекайте – хто зможе витягнути часник з вуха? Тому я витягнула ще одну карту, знаючи, що якщо вийде Собака, то нам потрібен буде лікар. Коли я перевернула карту – це був Ведмідь. Моя перша реакція була – так, це мій чоловік! Він великий і сильний, з широкими плечима, має достатньо влади, однак почекайте хвилинку – Ведмідь може також бути мною мама ведмідь, тому що Ведмідь материнська карта.
Тоді я витягнула останню карту, щоб пролити більше світла на самого Ведмедя: Лілія, вказувала на людину старшого віку та батьківську особу; і отримала повідомлення, що саме мій чоловік зможе це зробити.
Через сорок п’ять хвилин прийшов мій чоловік; він скасував свої дуже важливі приватні зустрічі, сів у машину і помчав додому. Як тільки він відкрив двері, одразу ж рушив до нашого сина, щоб подивитися на його вухо, дав мені ліхтарик, щоб освітити місце, взяв пінцет і вийняв зубчик часнику менш ніж за хвилину. Саме він і був татом ведмедем! Ведмідь описав мого чоловіка фізично та професійно, а також проявив його реакції, реагування та батьківські інстинкти.
Я отримала великий урок – ніколи не залишайте без нагляду часник у вусі хлопчика і завжди наголошуйте попередження. Мій хлопчик навчився ніколи нічого не класти у вухо. До речі, часник це найкращі ліки: після двадцяти чотирьох годин застосування, болю у вусі більше не було.

У розкладі Велике Полотно: У традиційному значенні йдеться про те, щоб тримати своє щастя, а також тримати на дистанції людей, які вам заздрять і ви це знаєте.
У першу чергу, я дивлюсь Ведмедя у Великому Полотно, щоб побачити фінансову ситуацію клієнта. Також він може представляти материнську фігуру чи свекруху – у другому прочитанні, а часом і вашого боса. Все залежить від карт навколо нього і ситуації, яка відбувається у вашому житті.
Якщо Ведмідь оточений позитивними картами, він приносить вам впевненість у собі, життєву силу та мужність, а також обіцяє успіх у майбутніх планах. Якщо навколо Ведмедя негативні карти, то будуть проявлятися більш негативні властивості цієї карти – залякування, надмірна опіка та владність. Розраховуйте, що результат буде безладним та суперечливим; бо клієнт перебуватиме у позиції слабкості.

Деякі комбінації та приклади:
Ведмідь + Собака = міцна дружба, міцний партнер, дієтолог, гастроентеролог, фінансовий консультант, менеджер по захисту.
Ведмідь + Книга = знання, яке розширюється, висока інтелектуальність, дорога книга, фінансові звіти, бухгалтерія, рахунки та аудит, вивчення та аналіз ринку.
Ведмідь + Книга + Дитина = контролювати та переконуватися, що виконуються домашні завдання, дорога освіта.
Ведмідь + Хрест = фінансове розчарування чи падіння фінансів.
Ведмідь + Кільце = шлюбний договір, дороге кільце.
Змія + Ведмідь + Кільце = владна людина, чи схильна до обмежень; брехливий фінансовий механізм.

Rana George
The Essential Lenormand
Переклад svana
avatar
svana
Посетитель
Посетитель

Сообщений : 40
Энергетика : 105
Дата регистрации : 2014-09-06
Откуда : Київ

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу


 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения