Семинары и курсы
Обмен ссылками
Ведьмин Чулан

Код баннера Код баннера

<a title="Магический портал" href="http://www.vedmin-chulan.com/"> <img alt="Ведьмин Чулан" src="http://i38.servimg.com/u/f38/18/20/00/10/zzee-z11.gif" /> </a>

Мала Ленорман 16. Зірки

Перейти вниз

Мала Ленорман 16. Зірки

Сообщение автор svana в Ср 17 Дек - 21:52

16. Зірки

Асоціації з гральною картою: Шість Чирв
На карті Зірки переважно зображена красива ясна ніч, небо всипане мерехтливими зірками. Ця карта дає нам відчуття спокою та умиротворення, атмосфера прозорості. У давні часи зірки були символами скеровування, GPS для моряків та мандрівників. І до цього часу я бачу зірки як карти, напрямки, намітки шляху, у професійній чи особистій сфері.
Зірки це не карта дії, вони більше говорять про атмосферу. Вона представляє двері як портали. Ця карта знак щастя, надії та заохочення для досягнення свого бажання. Карта Зірки виражає мрії та амбіції. Вона говорить про пошук вашого шляху та віру у нього. Також карта представляє наполегливість та впевненість у собі. Це світло у кінці тунелю.
З Зірками пов’язано – винятково думати, багато, величезні, в усьому світі, незліченні, розширення, прекрасне, сузір’я, універсальна карта, астрологія, відомі люди, магічне, а часом ворожіння.

Контекстні значення
Майбутнє: Надія та гармонія; спокій та безтурботність; скеровування та направлення; успіх біля вас; світло у кінці тунелю; визнання; дотягнутися до зірок, натхнення у межах досягнення; новий шлях; вірити, чути свої інстинкти; зустріч під зірками чи вночі на відкритому просторі; розклад; допомога зверху.
Нюанс: Карта настрою.

Жінка чи Чоловік: Оптиміст; відомий чи популярний; перфекціоніст; наставник чи радник; натхненний; тренер по життю, гуру, зразок для наслідування; веб-дизайнер; мрійник.
Фізично: Привабливі очі; іноді веснянки чи вугри.

Робота: IT-бізнес, архітектор інфраструктури; інженер мережі, веб розробник; робота з кристалами, дорогоцінним камінням чи бісером; астролог чи астроном; картограф; повільний та стійкий прогрес у вже встановлених цілях; ефекти процвітання та зростання; нічна зміна.

Кохання: Щасливі, мирні, щирі стосунки; закохатися; прагнути правдивого кохання; приймати бажане за дійсне (залежно від сусідніх карт).

Здоров’я, Тіло та Дух: Зцілення, надія та відновлення; якщо описує існуючу проблему, то говорить про розширення її; шкіра; безсоння чи апное уві сні; кошмари (з негативними картами).
Духовно: Відкрити для себе простір поєднання з універсальною любов’ю; прориватися крізь стіни та літати; відчувати духовний світ; поєднуватися з Всесвітом та світом навколо вас; слухати серцем; вірити у власну силу волі.

Гроші: Не турбуватися про фінансовий стан; все збалансовано та спокійно рухається; є надія; відкладений до кращих часів план.
Час чи часові проміжки: У нічний час; шістнадцятий день місяця (наступна карта може вказати на місяць); близько двох тижнів чи шістнадцяти днів.

Порада чи дія: Бажати, створювати плани, направляти; сподіватися; вірити.
Орієнтація: Позитивна: ця карта приносить позитивні вібрації до розкладу, якщо за нею не йде негативна карта.

Об’єкти та області: Система GPS, карта; кристал чи дорогоцінний камінь; блискуче, помітна прикраса, все, що виблискує; феєрверк; астрологічна карта; наліплена зірка, значок чи медаль; електрика; магічна паличка; Інтернет, всесвітня павутина; під зірками.

Моя власна історія про цю карту: У мене є три окремі історії для Зірок.
Перша розповідь емоційна, яка важко вплинула на мене. Моя подруга Роза проходила лікування від раку. Вона попросила мене швидко поглянути що відбувається з раком. Я витягнула три карти на питання і отримала: Дерево + Зірки + Жінка
Я одразу побачила, що лікування не діє і рак поширюється. Наче і не було ніяких негативних карт, то чому я прочитала цю комбінацію таким чином? Основна причина у постановці питання: я запитала про ситуацію щодо раку. Я не питала яким чином діє лікування та чи буде покращуватися її здоров’я. Якби я задала одне з таких запитань, то відповідь була б: «Все буде добре, ви на шляху до одужання». Оскільки питання було конкретним, карти відповіли конкретно про ситуацію з раком. Дерево це її здоров’я, а так як я не активувала ніяку карту, то Дерево говорить про рак, і це означає, що він закорінений та росте, і нікуди не зникає; Зірки говорять про розширення, а Жінка означає у її тілі. Звичайно, я витягувала все більше і більше карт, щоб переконатися у правильності мого прочитання, особливо у такій непростій темі, кожен раз сподівалася побачити зміни… проте вони не виникали. Роза була борцем, і вона важко боролася ще впродовж двох місяців, поки не вирішила бути вільною. Ти завжди будеш жити у моєму серці, Роза.
Я повинна була включити цю оповідь, щоб показати наскільки важлива постановка питання у розкладах на Ленорман, для отримання точного розкладу.
Пройшов рік, і я вирішила витягнути дві карти як тест на запитання: «Де зараз перебуває Роза?». Я отримала Жінка + Птахи + Зірки = душа (Птахи) моєї подруги (Жінка) на небесах/понад/десь (у Зірках). Я витягнула ще одну карту, щоб побачити чи щаслива вона; я отримала Серце.
Тепер перейдемо до другої історії, недавно у нашому попередньому будинку у нас виникли неполадки з Інтернетом. Ніхто у будинку не міг вийти в Інтернет. Я витягнула карти, щоб дізнатися що відбувається, і отримала Миші + Змія + Зірки.
Пізніше того ж дня, технік, який приїхав щоб залагодити проблему, сказав, що дроти у блоку на околиці були погризені польовими мишами, саме тому виникло таке широке пошкодження зв’язку. Карти були такими буквальними, що я зафіксувала цю відповідь. Миші буквально погризли дроти (Змія), і тому виникли проблеми зв’язку (Зірки).
Ще одна історія оповідає про одного з моїх синів, який витягнув собі дві карти на день, Сонце + Зірки, і пішов гратися на вулицю. Пізніше він повернувся додому з висипом по всьому тілу, і весь яскраво-червоний. У нього виникла алергічна реакція від гри на вулиці, і ми ніяк не могли з’ясувати її причину. Але коли ми подивилися на його карти, то були здивовані простою та зрозумілою відповіддю, хоча було тільки дві карти: Сонце (яскравий, висипати, перебувати поза) + Зірки (поширюється на все).
Це одна помітка щодо загальної синхронності, яка відбулася, коли я писала про карту Зірки; мій найкращий друг Джо прислав мені відео концерту на відкритому просторі. Слухати рок-зірок на сцені і сидіти під зірками: просто чудово!

У розкладі Велике Полотно: Традиційне значення попереджає звернути увагу на карту Хмари, яка може закрити Зірки, якщо знаходиться близько від них, тоді слід чекати серію несприятливих подій.
Коли карта Зірки оточена позитивними картами, вона приносить оптимізм та надію і підкреслює позитивні аспекти кожної з карт, а також робить успіх досяжним. Якщо карту Зірки оточують негативні карти, то вона дещо сповільнить аспекти цих карт і принесе надію на вирішення проблеми, однак не заперечить атрибути та властивості карт. Іноді, залежно від контексту, карта Зірки може підкреслити негативне, бо дає попередження про несправності чи неприємні ситуації, як показала моя розповідь, приведена вище.
Карта Зірки це позитивна карта.

Деякі комбінації та приклади:
Зірки + Роздоріжжя = новий шлях з варіантами та можливостями, у вашому майбутньому виникне кілька шляхів, доля надає вам можливості, декілька успіхів.
Зірки + Дитина = відмінний студент, обдарований малюк, вундеркінд, молода та відома особа, молоде світило, яскравий початок, успішне народження, популярне перше відкриття, дитина з великою фантазією.
Зірки + Букет = відомий стиліст, популярна картина чи мистецький витвір, виграти приз за краще аранжування чи кращий дизайн, конкурс краси.
Хрест + Зірки = віра, Авраамічні релігії, надія, сподівання, болюче відновлення.

Rana George
The Essential Lenormand
Переклад svana
avatar
svana
Посетитель
Посетитель

Сообщений : 40
Энергетика : 105
Дата регистрации : 2014-09-06
Откуда : Київ

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу


 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения