Семинары и курсы
Обмен ссылками
Ведьмин Чулан

Код баннера Код баннера

<a title="Магический портал" href="http://www.vedmin-chulan.com/"> <img alt="Ведьмин Чулан" src="http://i38.servimg.com/u/f38/18/20/00/10/zzee-z11.gif" /> </a>

Мала Ленорман 18. Собака

Перейти вниз

Мала Ленорман 18. Собака

Сообщение автор svana в Вт 23 Дек - 21:42

18. Собака

Асоціації з гральною картою: Десять Чирв
На карті Собака ми завжди бачимо одного доброзичливого собаку, який або лежить перед своєю будкою, або самотньо стоїть, задоволений та готовий до дії. Собака завжди був відомий як найкращий друг та компаньйон людини. Він готовий захищати та інстинктивно охороняє. Собака символізує лояльність, вірність, дружбу, захист та скеровування.
Собака говорить про щире ставлення та лояльну дружбу. Собака це сигніфікатор для іншого, вашого партнера, вашого найкращого друга, вашого близького друга/подруги, людини, з якою ви маєте справу, вашого знайомого, споріднену вам душу, вашого наставника, вашого терапевта, вашого порадника, вашого консультанта, лікаря чи вашу собаку. Це людина, якій ви телефонуєте, коли вам потрібна допомога чи треба комусь поплакатися; це людина, яка надасть вам підтримку і буде поруч з вами, незважаючи ні на що.
Іноді Собака з’являється, коли допомога вже поруч з вами, чи прямує до вас.

Контекстні значення
Майбутнє: Друг, знайомий, або хтось, кого ви знаєте; ви можете йому довіряти чи залежати від нього; новий друг прямує до вас; ваш партнер; ваша улюблена тварина; наставник; рука допомоги; охоронець; безпека, лояльність.
Нюанс: Портретна карта.

Жінка чи Чоловік: Вірний, відданий, лояльний; скромний; любить допомагати іншим, людина, яка любить враховувати у першу чергу потреби інших; постійний; заслуговує довіри, надійний; кращий друг; дружній опікун.
Фізично: волосся всіх відтінків коричневого, рудуватого та каштанового; карі очі.

Робота: Дружнє середовище та хороше робоче місце; хтось вам допомагає чи хтось підтримує вас серцем; лікар, цілитель, консультант, радник, медсестра чи психіатр; вигулювати собаку, ветеринар; асистент; благодійний працівник; радник, міністр, солдат (охороняє та захищає); працює по безпеці, викидайло; коли негативний прояв, показує фаворитизм.

Кохання: Споріднена душа; стосунки побудовані на дружбі, довірі та любові; відчуття належності; надійні та близькі стосунки.
Здоров’я, Тіло та Дух: Вказує на слух, ніс та нюх; звернутися до лікаря чи дипломованого професіонала; звернутися до цілителя чи консультанта; отримати підтримку.
Духовно: Поширювати доброту та підтримувати своїх друзів; ваш дух провідник; ваш тваринний провідник (щоб знайти свого тваринного провідника, пошукайте навколо підказки і стежте за знаками; якщо тварина перетинається з вами чи якщо ви помітили повторювані образи тварин чи символів, подивіться на їх значення та атрибути).

Гроші: Підтримується баланс та стабільність; фонд на довірі; якщо у поточній ситуації присутні фінансові труднощі, то допомога прийде від щирого друга; грошова допомога, фінансова допомога.
Час чи часові проміжки: Вісімнадцять днів; вісімнадцятий день місяця (наступна карта може вказувати на місяць).

Порада чи дія: Захищати, оберігати; подружитися, бути дружнім; бути вірним собі; бути чесним перед собою та перед іншими; допомагати іншим та практикувати доброту; подзвонити своєму другові; провести час з вашою твариною.
Орієнтація: Позитивна: ця карта може піддаватися впливу негативних карт, але поодинці вона завжди виступає у позитивному значенні.
Об’єкти та області: Собака чи домашня тварина; сфера тварини; опудало тварини; система безпеки.

Моя власна історія про цю карту: Я не знаю чому, але за ті два дні, які мені було потрібно, щоб закінчити писати про карту Собака, мені вирішили зателефонувати мої найкращі друзі та однодумці, навіть ті, яких я не чула роками. Звичайно, спрацювала чарівність Собаки, в результаті чого всі люди прагнули зробити що-небудь для мене. Навіть мій чоловік був супер послужливий та люб’язний, коли він приходив додому з продуктової крамниці, він приносив у подарунок цукерки та квіти. (Мені не хотілося б думати, що це тільки завдяки карті Собака!).
Місяць тому мені подзвонив мій клієнт Макс для швидкого розкладу. Він хотів знати як побудуються його стосунки у компанії, де відбулося об’єднання, про яке йому щойно сповістили. Я наклала його роботу на Лисицю, поки я тасувала карти, тому що я використовую цю карту для всіх питань, які стосуються роботи з щотижневою/місячною платнею.
Я запитала: «Що відбудеться у робочій ситуації Макса після нового призначення?»
Ключ + Лелека + Гора + Лисиця + Вежа + Собака + Зірки
Карта роботи (Лисиця) випала поміж Горою та Вежею, великий вказівник на те, що Макс не пішов би на будь-яке інше місце у даний час (Гора). Він, здавалося, заглиблений у цю компанію. Ключ + Лелеки показали повідомлення про об’єднання, і це підтвердило, що я знаходжуся на правильному шляху, тобто мій прогноз синхронізований. Гора та Лисиця підкреслюють, що не було ніяких його власних рухів у цій ситуації. Вежа постала як його компанія, а Собака показала, що у нього є друзі на високих посадах, а також те, що його позиція зараз лишається безпечною. Карта Зірки наприкінці надає додатковий бонус для нового шляху, надію та скеровування. Моя відповідь була такою: «На вашій роботі зараз все добре, ви у безпеці. Зміни не приведуть до негативного впливу. Насправді, вони можуть додати вам вагомості та збільшити ваші обов’язки (Зірки)».
Нещодавно Мак прислав мені електронного листа, у якому сказав, що він не попав у список співробітників, які отримали звільнення чи яких перевели на інші посади, його призначили на декілька проектів. Лист закінчувався великою вдячністю за те, що я його заспокоїла. Я люблю отримувати такі позитивні відгуки на розклад!

У розкладі Велике Полотно: Традиційно Собака означає застереження, коли поруч з ним Хмари; якщо це так, необхідно звернути увагу на того, кого ви називаєте другом.
Окрім того, у традиційному прочитанні Ленорман, якщо Собака знаходиться недалеко від сигніфікатора (Чоловік/Жінка), вона говорить, що ви оточені хорошими людьми і ви покладаєтеся на справжніх друзів. Якщо Собака далеко від сигніфікатора, вона вказує, що ви не довіряєте своїм друзям.
Карта Собака звертає вашу увагу на лояльність до друга. Залежно від карт, які навколо нього, друг може захищати вас від деяких неприємних ситуацій чи від певних негативних людей.
Якщо карта Собака близько до карти сигніфікатора і оточена негативними картами, то ця людина гарний друг, і намагається захистити та оберегти від всіх негативних карт.
Якщо Собака знаходиться далеко від сигніфікатора і оточена негативними картами, то людина насправді виглядає як друг, однак приносить ці негативні карти у ваше життя. Ви повинні бути уважним з тими, кому ви довіряєте, вони можуть бути не справжніми друзями.
Коли клієнт перебуває у шлюбі, то карта Чоловіка чи Жінки може означати клієнта і його партнера, а Собака стає іншою людиною у розкладі – ще одним другом чи третім персонажем у історії: Хм…! Переважно, необхідно більше карт, щоб показати таке тлумачення. Назагал, Собака представляє того, хто добре відомий клієнту; з Вершником це може бути новий гарний друг, а часом це може бути просто собака у родині.

Деякі комбінації та приклади:
Собака + Сад = підтримка у мережі, групові консультації чи групова терапія, збиратися разом з деякими друзями, зустріч з другом чи партнером у саду.
Собака + Труна = кінець дружби, втрата близької людини, дуже хвора собака чи домашня тварина, розорення друга, розділення.
Собака + Серце = дружба перетворюється у пристрасть, емоційні стосунки, пристрасний компаньйон, друг чи партнер.
Лисиця + Собака = друг виглядає як друг, але маніпулює другом чи партнером; щодо роботи: радник, помічник, пожежний, ветеринар.

Rana George
The Essential Lenormand
Переклад svana
avatar
svana
Посетитель
Посетитель

Сообщений : 40
Энергетика : 105
Дата регистрации : 2014-09-06
Откуда : Київ

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу


 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения