Семинары и курсы
Обмен ссылками
Ведьмин Чулан

Код баннера Код баннера

<a title="Магический портал" href="http://www.vedmin-chulan.com/"> <img alt="Ведьмин Чулан" src="http://i38.servimg.com/u/f38/18/20/00/10/zzee-z11.gif" /> </a>

Мала Ленорман 19. Вежа

Перейти вниз

Мала Ленорман 19. Вежа

Сообщение автор svana в Вт 23 Дек - 21:44

19. Вежа

Асоціації з гральною картою: Шість Пік
На карті Вежа, переважно, зображено високу пряму вежу з гострим дахом, яка знаходиться серед старих руїн, вона стоїть одиноко, наче нагадування про давню славу чи намагається стверджувати: «Я все ще стою». Вона зображує величну, вражаючу будівлю у віддаленому районі. Вежа представляє структуру, яка має могутню базу та має нахабство височіти до небес. Вежа це символ укриття та захисту, а також ув’язнення та позбавлення волі.
Я бачу Вежу як суспільні інституції, і те, що підпадає під її прикриття: великий, офіційні особи, такі як уряд, корпорації, конгломерати – щось, що має владу та широкі сфери впливу, у тому числі, наприклад, судові системи та військові. У давні часи, та й до цього часу, башти були дуже важливими і отримували основні точки переваги: подивитися зверху, осягнути більш велику площу, охороняти та захищати.
Его, честолюбство, тюремне ув’язнення, позбавлення волі та ізоляція також належать до значень Вежі. У деяких випадках вона може виступати як провідник, захист, школи, закон, вища освіта, лікарня, мати високу самооцінку, будинок у місті, багатоповерховий будинок, кінотеатри, офісні будівлі та торгові центри – навіть в’язниці, виправні установи та аеропорти; все, що має зв’язки та багато розгалужень. Все залежить від питання клієнта та комбінації карт.
Також Вежа це всі правові питання, правила, положення, обмеження та кордони, яких ми мусимо дотримуватися. Також бюрократія та ієрархія. Вона приносить структуру та фактор директиви. Важлива заувага до тих, хто знає Таро: карта Ленорман Вежа не має нічого спільного з Вежею у Старших Арканах.
Вежа це наші амбіції та наші прагнення, а також наші високі стандарти та всілякі статуси. Вежа нейтральна карта; вона не позитивна і не негативна, однак карта набуває атрибутів тих карт, які навколо неї.

Контекстні значення
Майбутнє: Великий масштаб, великий; висота; це буде легалізовано; іти вверх, зростати; мати перевагу; безпека; кордони, принципи, структура; відчуття обмеження, бути у пастці чи ізольованим; застрягти чи мати зв’язаними руки; будівля чи споруда з великою кількістю поверхів; житловий будинок чи будинок у місті.
Нюанс: Портретна карта.
Жінка чи Чоловік: Досвідчена людина з високою самооцінкою та становищем; одинак; самозакоханий; адвокат чи суддя; вище суспільство; дуже амбітна особистість, високі досягнення; людина, що зробила себе сама; зарозумілість, марнославство, пихатість.
Фізично: Високий, міцний, підтягнутий.

Робота: Високе становище, підвищення; державна служба; середовище, у якому ви можете досягнути вершин; у віддаленому чи відокремленому місці; працювати у лікарні чи великій корпорації.

Кохання: Стійкі, серйозні стосунки; часом необхідно зробити щось офіційно чи надати комусь влади; у негативному сенсі: стосунки можуть бути надто обмежуючими, задушливими, ізольованими чи егоїстичними.
Здоров’я, Тіло та Дух: Спина та область хребта; медичний заклад, поліклініка, лікарня.
Духовно: Мати безпечний фундамент, основа у матеріальному світі, досягати вищої свідомості; вірити у себе та бути впевненим; здоровий егоїзм.

Гроші: У банку; достатньо безпечно; рухатися вперед та інвестувати.
Час чи часові проміжки: Дев’ятнадцять днів чи тижнів; дев’ятнадцятий день місяця (наступна карта може вказати на місяць).

Порада чи дія: Встановлювати певні межі; структура, організація; зростати; підняти свій дух.
Орієнтація: Нейтральна: це завжди нейтральна карта, може ставати позитивною чи негативною залежно від карт навколо неї.

Об’єкти та області: Вежа, житловий будинок чи квартира; висотка; школа; офіс.

Моя власна історія про цю карту: У моєї подруги Брук вже пару років тривали юридичні тяжби. Коли я робила для неї розклад, я наклала її юридичне питання на карту Вежа, і уявляла її ситуацію у суді перед кожним судовим засіданням. Завжди карти виходили змішаними, з позитивними та негативними біля Вежі, проте остання карта завжди була щаслива, позитивна. Таким чином, після кожного розкладу я казала їй не турбуватися – бо зрештою вона таки виграє справу – поки одного разу вийшов розклад, який мене засмутив, тому що він показав і збитки і перемогу, і я побачила що все ускладнюється. Ось які карти вийшли для цього розкладу: Змія + Сад + Конюшина + Миші + Вежа + Ведмідь + Хрест + Лілії + Зірки.
Перша частина, яка знаходиться ліворуч Вежі – Змія, Сад, Конюшина та Миші – пояснила минуле та теперішнє становище, дифамації, у які залучено велику групу людей, плюс невеликі виграші та стрес.
Карті праворуч це вже прогноз: Ведмідь + Хрест = великі грошові втрати, Хрест + Лілії = страждання та втрати можуть бути продовжені на тривалий період, та Лілії + Зірки = після цього тривалого періоду буде полегшення, і вона знову поверне собі статус та світло.
Коли я сказала Брук все це, вона збагнула про що мова; судова справа розділилася на дві частини і були втрати у одній з них, плюс її висушували постійні витрати на юристів. Справа тривала ще рік і Брук пережила великий стрес та страждання, проте вона вірила мені та моїм передбаченням. Я хвилювалася, тому що мала велику відповідальність, однак була щаслива та горда, що моя найкраща подруга так мені довіряє. Мені пощастило, бо небеса дали мені таких друзів навколо; вони викликають сльози на моїх очах.
Я відчула величезну радість, коли отримала її довгоочікуваний дзвінок про переможний вирок – це було важливою віхою для мене, і моє серце вистрибнуло з моїх грудей, така я була щаслива за неї, а також я була у захваті, що змогла їй допомогти. Безперечно, я відчула, що отримала велике посилення впевненості у своїх пророкуваннях.
Ось ще один епізод з Вежею, який закарбувався у моїй пам’яті. Одного прекрасного дня ми зустрілися за чаєм з моєю подругою Леа, і вона попросила мене витягнути декілька карт, просто з цікавості про роботу. Леа працює у корпоративному світі; вона має стабільну роботу і щаслива у ній.
Моє питання було про швидкий прогноз щодо її робочої ситуації: Корабель + Сонце + Вежа.
Корабель показує на рух – трансфер чи переміщення – проте це гарно, бо всередині Сонце. Я побачила Вежу у кінці як її корпорацію, чи навіть іншу, більшу та кращу. Моя відповідь: «Ви або отримаєте переміщення на іншу посаду з підвищенням (Сонце + Вежа), або ви вирушите на нову роботу, кращу та до більшої компанії». Вона була дуже здивована і похитала головою: «Я зовсім не знаю, не думаю, що так буде».
Вона запитала чи може це бути про її нареченого чи про її здоров’я, чи може про її відпустку у Південній Європі. Я відповіла їй, що моє питання було саме про ситуацію у неї на роботі. Якби вона запитала про відпустку, то так, Корабель (поїздка) + Сонце (клімат) + Вежа (старі замки та руїни, які вона буде оглядати), але це було про роботу і тільки про роботу. Вона змусила мене ще раз витягнути карти, і я отримала Вершник + Вежа + Букет. Я одразу ж сказала, що це про нову ситуацію на роботі чи нову компанію, і це для неї буде виглядати дуже привабливо (Букет). Вона знизала плечима і сказала, що дасть мені знати, якщо щось відбудеться.
Через місяць після нашого маленького чаювання, Леа потелефонувала мені, говорила дуже швидко і сказала, що вона тільки що отримала дуже привабливу пропозицію від великої косметичної компанії. Єдине, що турбувало її, що їй доведеться переїхати на західне узбережжя, і вона хотіла знати, чи буде вона вдоволена, якщо прийме пропозицію. Я була дуже рада за неї і побажала їй успіху, хоча і не піддалась на її прагнення зробити ще пару розкладів для неї.
Мені сподобалося, що Букет показав одночасно і привабливу пропозицію і косметичну компанію, а також про це ж говорило Сонце – відома компанія з яскравими можливостями. Синхронність з Вежею у тому, що я пишу це на державне свято: четверте липня.

У розкладі Велике Полотно: У традиційному розумінні, Вежа вказує на довгий термін служби, якщо поруч з нею немає карти Хмари, а також прогноз хвороби та нещасні випадки.
Я дивлюся на карту Вежа, якщо мій клієнт вчиться у школі; карти навколо неї розкажуть історію та ситуацію у цій сфері. Також я шукаю карту Вежа, якщо клієнт перебуває у судовому спорі, має юридичні проблеми чи просто працює у великій компанії чи установі.
Якщо Вежа оточена позитивними картами, це означає безпечний, міцний фундамент і можливість реалізувати ваші амбіції.
Якщо навколо Вежі негативні карти, вони підкреслюють негативні атрибути Вежі: тюремне ув’язнення, усамітнення та ізоляцію.

Деякі комбінації та приклади:
Якщо ви робите розклад про судові засідання, Вежа буде картою, яку можна активувати чи зарядити.
Дуже важливі комбінації з Вежею, тому що вони говорять нам що таке Вежа і що відбувається навколо неї.
Кільце + Вежа = цивільний шлюб, юридична угода чи угода, яка повинна бути завірена урядовим чиновником.
Вежа + Кільце = перемогти правову суперечку чи судову справу.
Труна + Вежа = ізольована пригнічена людина, в’язниця чи хоспіс.
При виконанні розкладу на здоров’я, завжди необхідно дивитися для вашого клієнта на професійність медичних працівників:
Менді хоче знати щодо її завтрашньої операції.
Коса + Вежа + Кільце = шунтування шлунку, хірургічна процедура з хорошим результатом.
Коса + Вежа + Букет = хірургічна процедура з хорошим результатом, пластична хірургія (хірургія + лікарня + гарна).
Де Ділан зустріне Рола?
Вежа + Букет = у торговому центрі (велика площа, багатоповерхова, красиві речі та подарунки).
Як почуває себе Ронда?
Вежа + Миші = знижується її самооцінка (его, почуття власної гідності + втрати, стрес).

Rana George
The Essential Lenormand
Переклад svana
avatar
svana
Посетитель
Посетитель

Сообщений : 40
Энергетика : 105
Дата регистрации : 2014-09-06
Откуда : Київ

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу


 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения