Семинары и курсы
Обмен ссылками
Ведьмин Чулан

Код баннера Код баннера

<a title="Магический портал" href="http://www.vedmin-chulan.com/"> <img alt="Ведьмин Чулан" src="http://i38.servimg.com/u/f38/18/20/00/10/zzee-z11.gif" /> </a>

Мала Ленорман 20. Сад

Перейти вниз

Мала Ленорман 20. Сад

Сообщение автор svana в Вт 23 Дек - 21:46

20. Сад

Асоціації з гральною картою: Вісім Пік
Переважно, на карті Сад зображено чудове місце з пишною, рясною зеленню. Іноді на передньому плані зображено прекрасний фонтан з каскадами води – розкішна обстановка нагадує досконалу стару вікторіанську місцину для залицяння чи публічних зборів. Сад це символ гармонії, краси та релаксації. Він представляє щастя та задоволення, яке ми отримуємо на відкритому просторі при спілкуванні з природою.
Також Сад говорить про групу людей; це може бути день народження, концерт, вистава чи піти до кінотеатру чи ресторану. Сад говорить про всі публічні та приватні заходи, з виступами, зустрічами, зібрання на конференцію, семінари та наради. Коли вам випадає карта Сад, розглядайте натовп, громаду, аудиторію, торжество чи демонстрацію.
Сад це добре доглянуте місце, у якому збережена зелень та доглянутий ландшафт. Сад також виступає як достаток, велика кількість та благодатний ґрунт.

Контекстні значення
Майбутнє: Будь-яке зібрання; тусовка, конференція, притулок, возз’єднання; концерт, публічні чи приватні події; піти у парк чи у місце, де багато зелені; зустріч з новими людьми; місце зустрічі товариства чи збір.
Нюанс: Карта настрою, портретна карта.
Жінка чи Чоловік: Чарівний, соціальний метелик, популярний, любитель природи, розкутий, публічна людина, творчий, митець; ходить у клуб.
Фізично: Привабливий, красивий, милий; з ним гарно бути разом.

Робота: Зв’язки з громадськістю; мережі, спілкування; реклама; планувати події, весільний консультант; хороший прогрес у професійній сфері сприяє деякому спокою; робота для спільноти чи у повільному режимі; садівництво, сільське господарство.

Кохання: Присутня гра; зустріти новий інтерес на заході; нові зустрічі; не готовий вгамуватися; іноді присутня безладність.

Здоров’я, Тіло та Дух: поєднаний з імунною системою; здатність народжувати; потрібно відновлення на водах чи на свіжому повітрі.
Духовно: Простягнути руку та спілкуватися з однодумцями; поєднатися з природою: погуляти, бігати чи ходити; медитація на природі.
Гроші: Процвітання; розростатися; пенсійні внески чи будь-які інші, які робляться за участі колективних інвестицій.

Час чи часові проміжки: Двадцять днів, другий чи двадцятий день місяця (наступна карта може вказати на місяць).
Порада чи дія: Спілкуватися, заводити друзів, вступити до спільноти; соціальні мережі, створювати нові контакти; використовувати свої зв’язки.

Орієнтація: Нейтральна та позитивна: загалом це нейтральна карта; стає негативною, коли оточена негативними картами, проте якщо одна, то її можна розглядати як позитивну.
Об’єкти та області: Публічні надбання; мережі; чати; соціальні мережі; стадіони, клуби для гольфу, кінотеатри, будь-що, де збираються люди; сади, двори, парки; зелень та чагарники.

Моя власна історія про цю карту: Моя історія про Сад красива, коротка та солодкава. Впродовж довгого часу я не знала, що я можу вийти, зустрітися та спілкуватися з такими людьми, як я сама. Я була у повній самотності, і прагнула знайти допомогу від інших містиків, провидців чи просто людей з відкритими очима. Я натрапила на он-лайн групу Таро, яка була близька мені і вирішила з ними зустрітися. Я була дуже схвильована та налякана. Я ніколи не робила нічого подібного, тому у моїй голові не вщухали запитання: може вони подумають, що я божевільна? Чи приймуть вони мене? Чи потрібно мені приховувати чи я можу бути сама собою? Я витягнула кілька карт і отримала: Книга + Сад + Дитина + Собака + Якір.
Коли я побачила ці карти, то відчула полегшення. Я прочитала Книгу + Сад як групу по Таро, Дитина + Собака як завести нових друзів, а Якір у кінці був подібний до гарантій дружби впродовж тривалого часу стабільної та міцної дружби. Я зробила цей перший крок, прийшла до цієї групи і повністю змінила своє життя. Я не тільки знайшла дивовижних людей та друзів на все життя, але й джерело безкінечних знань та навчання. Моє прочитання розкладу було безпомилковим. Я додала до комбінацій Собака + Якір «група підтримки з друзів на довгі часи».
Синхронізація: я пишу про Сад у день народження моєї улюбленої сестри, і весь час прагну перебувати на східному узбережжі і відвідати святкування її дня народження; на жаль, Сад відбувається далеко від мене. Ще сьогодні я отримала лист від мого вчителя шамана, який нагадує мені про необхідність провести тиху медитацію на природі, і це ще одна синхронізація з Садом.

У розкладі Велике Полотно: Традиційні значення говорять, якщо Сад знаходиться близько до визначеної особи, то він прогнозує перебування у великих та стабільних спільнотах, де будуть зароджуватися нові знайомства. Якщо поруч знаходиться Вежа, вона вказує, що дружба триватиме у поколіннях. Якщо Сад знаходиться далеко від карти Чоловіка/Жінка, ви повинні бути обережними у своєму колі спілкування, можуть бути фальшиві друзі та лицеміри.
Сад також вказує, що вас можуть запросити на якийсь прийом, особливо коли поруч карта Лист, або, що ви можете зустріти нову групу людей. Сад асоціюється з привабливим середовищем з артистичною та натхненною тональністю. Він може символізувати зустріч з новою людиною, дружба з якою буде іскрометною та принесе позитивні зміни. Також Сад може бути місцем зустрічі чи місцем проведення заходу. Однак також Сад місце усамітнення, спокою та релаксації.
Якщо Сад оточений позитивними картами, він говорить про захоплення, гармонію та щирість, а також про всі радісні аспекти карти.
Якщо навколо Саду присутні негативні карти, стежте за дратівливими моментами, суперечками та протиріччями. Не довіряйте людям, які роблять вигляд, що вони ваші друзі.

Деякі комбінації та приклади:
Як пройде похід на барбекю на день народження Медісона?
Сад + Хмари = дощ може зіпсувати захід, не допускайте деякої плутанини чи зривів.
Марк та Ніколь шукають новий будинок; що вони знайдуть?
Сад + Будинок + Букет = великий будинок у хорошому районі, з доглянутим двориком; будуть красиві краєвиди навколо.
Лесі збирається зустрітися з родиною свого партнера; чого їй очікувати?
Сонце + Сад + Будинок = щаслива ситуація, Лесі буде у затишній, приязній та щасливій (Сонце) великій (Сад) родині (Будинок).
Едмонд збирається проводити перші вебінари; що можуть йому сказати карти?
Сад + Змія = підготуватися до деяких труднощів – або він матиме деякі технічні проблеми з проводами та з’єднаннями, або один з учасників перебуватиме там з певними негативними намірами, щоб вкрасти його ідеї чи скопіювати його роботу.

Rana George
The Essential Lenormand
Переклад svana
avatar
svana
Посетитель
Посетитель

Сообщений : 40
Энергетика : 105
Дата регистрации : 2014-09-06
Откуда : Київ

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу


 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения