Семинары и курсы
Обмен ссылками
Ведьмин Чулан

Код баннера Код баннера

<a title="Магический портал" href="http://www.vedmin-chulan.com/"> <img alt="Ведьмин Чулан" src="http://i38.servimg.com/u/f38/18/20/00/10/zzee-z11.gif" /> </a>

Мала Ленорман 22. Роздоріжжя

Перейти вниз

Мала Ленорман 22. Роздоріжжя

Сообщение автор svana в Вт 23 Дек - 21:49

22. Роздоріжжя

Асоціації з гральною картою: Королева Бубни
Переважно, на карті Роздоріжжя зображено роздоріжжя у сільській місцевості, з двома чи трьома варіантами доріг, з яких ви маєте вибрати. Роздоріжжя це символ важливих рішень у вашому житті. Суть у тому, що присутні варіанти і ви маєте зробити усвідомлений вибір, щоб взяти під контроль напрямок свого життя.
Карта Роздоріжжя це карта максимально вільної волі. Ваше рішення визначить шлях, який ви будете проживати. Це подорож, у яку ви підете, чи ви просто будете мандрувати по вулиці. Роздоріжжя це ваші варіанти та кілька напрямків. Це стан невизначеності, коли ви стоїте перед вибором, а також ваші сумніви та коливання, які виникають перед складним перетином. Роздоріжжя також говорить про нестандартні вибори та альтернативні варіанти у скрутному становищі; це ваш інший напрям дії.
Роздоріжжя приносить численні фактори, подвійне життя та обман у розклад:
Лист + Роздоріжжя = кілька пропозицій, кілька документів.
Серце + Роздоріжжя = численні любовні інтереси, більш ніж одне захоплення.
Букет + Роздоріжжя = кілька подарунків.
Лелеки + Роздоріжжя = близнюки, кілька покращень.
Лисиця + Роздоріжжя = більше одного завдання.
Коса + Роздоріжжя = кілька процедур.
У розкладі на стосунки, якщо Роздоріжжя заходиться збоку від карти Чоловіка чи Жінки, може вказувати на невірність.

Контекстні значення
Майбутнє: Нова можливість, новий шлях; інший шлях, додатковий варіант, знайти альтернативне рішення; мусить бути зроблений вибір чи прийнято рішення; прагнення вибрати чи вирішити, щоб вийти з глухого кута; коливання, хитання, розмивання; подорож на автомобілі; різнобічність, розширення, варіанти; «раз, два, три, вийшов ти»; розділення, відокремлення.
Нюанс: Карта дії.

Жінка чи Чоловік: Незалежний; завжди рухається; нерішучий, невизначений; лицемір; дипломатичний, тактовний, посередник; можливо невірний чи веде подвійне життя; бісексуальність також попадає на Роздоріжжя.
Фізично: Різнобарвне, плямисте чи багатоколірне волосся.

Робота: Робота, яка вимагає багато бути на дорозі – водій автобуса, водій вантажівки; робота, яка потребує рішень та альтернативних варіантів – керування проблемами, оціночні рішення; робота, яка потребує бути посередині між декількома частинами, діяти як посередник – арбітр, дипломат, посередник; декілька перспектив чи можливостей; кілька завдань; виконувати декілька обов’язків, додаткові обов’язки; розгалуження.

Кохання: Обман, невірність, перелюбство; хтось невірний та має інтерес на стороні; сумніви та невпевненість псують ці стосунки; інший зв'язок; ухилятися, невизначений; час прийняти рішення та рухатися по шляху; йти різними шляхами.
Здоров’я, Тіло та Дух: Вени, артерії та кровоносна система, всі ускладнення, що стосуються цих областей; шукати ще одну точку зору; розглядати інші варіанти.
Духовно: Розширити свій кругозір та подивитися на інші варіанти; завжди є розуміння та зростання по кількох напрямках; переглянути свій шлях та взяти паузу, щоб побачити де ти знаходишся; спробувати щось нове.

Гроші: Більше одного доходу; кілька фінансових вкладень чи варіантів.
Час чи часові проміжки: Двадцять другий день місяця (наступна карта може вказати на місяць); число два важливе на цій карті, тому всі числа з два та комбінації з двійками – два тижні, два місяці; тимчасово.

Порада чи дія: Прийняти рішення, зробити вибір; час рухатися та стати на дорогу.
Орієнтація: Нейтральна: ця карта знаходиться під впливом карт навколо неї.
Об’єкти та області: Виделка, кабіна для голосування; лінія перетину; багатомірний тест; на дорозі, на вулиці, або шосе з багатьма виходами.

Моя власна історія про цю карту: Історія про роздоріжжя дуже дорога для мого серця. Колись давно, я була на самоті вдома у п’ятницю, після того як мої плани зруйнувалися у останню хвилину. Я хандрила у своїй кімнаті і просто витягнула декілька карт, ось що вийшло: Корабель + Жінка + Роздоріжжя + Серце + Собака.
Я не активувала ніякої карти, тому подумала, що подруга збирається мене підбадьорити, тому що Собака була у кінці, а Роздоріжжя було всередині, і це було підкреслено. Хоча я подумала про таке, однак я була надто поглинена своїми власними роздумами; мені було не до того, щоб почути що карти намагаються мені сказати. Пізніше приїхала моя подруга і витягнула мене з ліжка, тому що їй потрібна була я як водій машини, у неї було двоє додаткових жінок, і її машина не вміщала всіх. Всі вони прямували до клубу у центрі міста. Коли ми вже їхали, я подумала: «О, так, Корабель говорив саме про мою машину». Я вважала, що карти говорили мені, що я та моя машина будуть на дорозі, щоб допомогти моїй подрузі. На зворотному шляху додому, виїжджаючи з міста, моя машина була наповнена жінками; одна з них побачила у сусідньому автомобілі, наповненому чоловіками, свого німецького друга, коли ми зупинилися на червоне світло (буквально роздоріжжя). Ми коротко зупинилися на узбіччі дороги; мені було незручно, і я хотіла піти – але не раніше, ніж зустріну свою половинку, мого чоловіка!
Карти були прямими: буквально рухаючись на дорозі (Корабель,Роздоріжжя), я (Жінка) знайду радість та любов (Серце) від відданої людини/друга чи свою другу половинку (Собака).
Я писала про Роздоріжжя два дні; це була перша моя синхронність. Впродовж цих днів я повинна була двічі змінити зустріч з клієнтом, шукаючи кращого рішення та кращого варіанту часу; це був другий момент синхронізації.

У розкладі Велике Полотно: У традиційних значеннях багато уваги надається положенню карти Хмари щодо карти Роздоріжжя, і говориться, що якщо ці карти близькі одна до одної, то обов’язково будуть нещастя та несприятливі впливи.
Я не акцентую свій пошук на цих двох картах, але я враховую таку ситуацію і інформую про неї свого клієнта, тому що Роздоріжжя + Хмари = проблеми, які назрівають на горизонті, попереду дорога з вибоїнами, рухатися по нерівній дорозі, конфліктуючи чи суперечливі рішення і т.д.
Важливо подивитися чи оточене Роздоріжжя негативними картами, бо тоді виникають якісь ускладнення та труднощі. Хмари, Хрест та Миші можуть описувати проблеми у подорожі чи більш тривалий процес, на відміну від складної події, такої як Коса, яка говорить про різку аварію на дорозі.
Якщо Роздоріжжя оточене позитивними картами, то результат буде приємним та принесе задоволення.
Якщо Роздоріжжя знаходиться зверху, знизу чи праворуч від карти Чоловіка/Жінки, необхідно зробити дуже важливе та серйозне рішення; карти навколо нього нададуть більше фактів та допоможуть з деталями.
Коли навколо Роздоріжжя активні карти, такі як Вершник, Корабель, Птахи чи Лелека, рішення буде прийнято з максимальною впевненістю.
Я також перевіряю чи знаходиться Роздоріжжя у останньому стовбці Великого Полотна: восьма колонка говорить мені, що у житті клієнта будуть відбуватися великі зміни у напрямку. Терміни залежать від того, наскільки далеко від цього краю знаходиться карта Чоловіка/Жінки.

Деякі комбінації та приклади:
Бренді запитала про пропозицію роботи, над якою вона роздумує. Чи повинна вона чекати на іншу пропозицію, чи прийняти цю?
Лисиця + Роздоріжжя + Вершник = чекати на іншу роботу, і спробувати потягнути, щоб мати змогу розглядати їх одночасно (Роздоріжжя йде одразу ж після Лисиці, і говорить про коливання та про отримання ще одної пропозиції; також Роздоріжжя посередині, і це підкреслює наявність варіантів).
Роздоріжжя + Лисиця + Вершник = прийняти ту пропозицію, яка у вас є зараз (Роздоріжжя знаходиться перед Лисицею і говорить про її коливання щодо певного робочого місця, а не про те, що прийде щось інше; Лисиця посередині підкреслює, що робота у вас у руках).
Більший розклад дасть вам більше інформації.
Кейт запитав про його стосунки з Маро. Вони мали тільки одну зустріч. Чи будуть ще у них зустрічі?
Птахи + Роздоріжжя = не буде більше ніяких зустрічей, ви повинні йти далі.
Роздоріжжя + Птахи = ви ще будете зустрічатися.
Тепер питання було щодо Маро, чи серйозна вона налаштована щодо Кейт? Ми отримали: Роздоріжжя + Жінка, те саме що й Жінка + Роздоріжжя.
Маро має більш ніж одні стосунки, чи зустрічається ще з однією людиною зараз. Щоб побачити більше, необхідний більший розклад.

Rana George
The Essential Lenormand
Переклад svana
avatar
svana
Посетитель
Посетитель

Сообщений : 40
Энергетика : 105
Дата регистрации : 2014-09-06
Откуда : Київ

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу


 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения