Семинары и курсы
Обмен ссылками
Ведьмин Чулан

Код баннера Код баннера

<a title="Магический портал" href="http://www.vedmin-chulan.com/"> <img alt="Ведьмин Чулан" src="http://i38.servimg.com/u/f38/18/20/00/10/zzee-z11.gif" /> </a>

Мала Ленорман 27. Лист

Перейти вниз

Мала Ленорман 27. Лист

Сообщение автор svana в Пт 26 Дек - 0:38

27. Лист

Асоціації з гральною картою: Сім Пік
Переважно, на цій карті зображено запечатаний конверт, який залишили на підносі чи на столі, він демонструє, що новини чи повідомлення надійно сховані всередині і чекають, коли їх відкриють. Лист символізує прихід новин та повідомлень.
Карта Лист говорить про новини в усіх формах: інформація, письмова комунікація та повідомлення. Це карта нотаток та нагадувань, документів та звітів. Карта Лист охоплює всю письмову кореспонденцію від мейлів, факсів та текстів до листів, пошти та листівок. Також карта Лист з’являється, коли розклад стосується нагород, сертифікатів, ліцензій, посвідчень особи та дипломів, а також звітів, дозволів, санкцій та ордерів. Загалом, ця карта стосується всіх документів, у тому числі застав, правових титулів та договорів, а також паперових оголошень, таких як листівки, брошури та утилізаційні повідомлення, а також всі письмові запрошення, оголошення, листівки та плакати.
Карта Лист знаходиться під сильним впливом карт навколо неї, вони її описують. Це карта, яку необхідно читати у поєднанні з іншими картами для кращого розуміння та чіткого уявлення.

Контекстні значення
Майбутнє: Новини, інформація; документи, мейли, факти, файли; письмові нотатки та повідомлення; лист, пошта; дипломи, сертифікати; бюлетень, рекламний листок, письмова заява; письмове запрошення; відповідь.
Нюанс: Портретна карта.

Жінка чи Чоловік: Красномовний, письменник; хороший комунікатор; ліцензований чи акредитований; блогер; людина, яка любить писати та формулювати думки словами; товариш по переписці; соціальний.
Фізично: Тонкий, іноді тендітний.

Робота: Очікувати на нову інформацію чи повідомлення (карти навколо покажуть якою буде інформація – позитивною чи негативною); газета, поштове відправлення; помічник у офісі; мати справу з рахунком-фактурою, затвердженням чи всіма паперовими документаціями; письмова пропозиція чи договір; резюме, робота з інформацією.

Кохання: Письмова відповідь; любовний лист, нотатки з ніжністю; письмове повідомлення з любов’ю; листівка, валентинка; романтичне листування чи повідомлення від коханої людини; стосунки по Інтернету.

Здоров’я, Тіло та Дух: Стосується рук та пальців рук; рецепти; результати досліджень; сканування, рентген, магнітний резонанс; томографія; направлення до лікаря; страховий поліс.
Духовно: Духовне послання; писати щоденні чи щотижневі афірмації; записати свої відчуття, думки, переживання чи побажання; записати щось на папері для виконання бажання чи звільнення від чогось.

Гроші: Чек чи рахунок-фактура; банкова виписка; податкові форми; оплата, грошовий перерахунок чи угода; переказ грошей, готівкові гроші, облігації.

Час чи часові проміжки: Двадцять сьомий день місяця (наступна карта може вказувати на місяць).
Порада чи дія: Написати, записати, відправити по пошті; зробити список справ.
Орієнтація: Нейтральна: ця карта знаходиться під впливом карт, які контактують з нею.
Об’єкти та області: Газета, поштове відправлення; листівка; паперові гроші; рахунок; записи, файли; малюнки, плакати, листівки.

Моя власна історія про цю карту: Карта Лист нагадує мені про ті дні, коли я зустрічалася з моїм чоловіком. У ті дні весь час мені випадала карта Лист. Я пам’ятаю, що я отримувала карту Лист три дні підряд, вона дещо спантеличувала мене, однак наприкінці третього дня я отримала свій перший романтичний факс. Тоді факс апарат знаходився біля мене, бо моя робота вимагала, щоб я постійно його використовувала. Я розпочинала кожен день з прийому факсу, у якому мені казали «Доброго ранку», він був прикрашений трояндами та серцями чи іншими милими наповненнями, часом це були просто речення чи романтичний малюнок. Навіть у ті дні, коли я була хвора вдома, я чула роботу факсу у домашньому офісі мого батька, і знала, що він був для мене. Я збігала вниз і дивилася як повільно виходить факс, і моє серце виривалося з грудей, коли я бачила як поступово формується квітка з рухом паперу. Ці щоденні факси наповнювали кольорами мій день і змушували мене посміхатися. Для мене карта Лист показувала любовні факси замість любовних листів. Я думаю, що у сучасному світі це можуть бути любовні тексти, любовні твіти чи любовні статуси у соціальних мережах!
Синхронність цієї карти дзеркально відобразила старий сенс карти Лист «прибувати здалеку», того ж дня, коли я працювала над цією картою, листоноша доставив мені колоду карт Ленорман, яка прийшла до мене з Росії.

У розкладі Велике Полотно: Традиційні значення говорять про карту Лист як про новини, які приходять здалеку. По розташуванню карти Хмари можна визначити якими будуть новини – гарним чи поганими. У нашому швидкому, підпорядкованому Інтернету світі, дистанція дуже рідко впливає на час руху новин, тому вона вже не така важлива.
Карта Лист приносить новини, повідомлення, пошту чи документи; карти навколо проявлять природу чи тип та який виду повідомлення, новини, пошту чи документи слід очікувати клієнту. Також, розташування карти Лист визначатиме важливість цього повідомлення, а іноді і терміни отримання. Якщо карта Лист випадає поруч з картами Чоловіка чи Жінки, новини повинні прибути найближчим часом і матимуть важливе значення для клієнта. Якщо карта Лист випадає далеко від сигніфікатора, повідомлення не прибуде найближчим часом, і воно не має стосунку до цього розкладу.
Зажди дивіться на карти навколо Листа для отримання додаткової інформації та роз’яснень. Наприклад, якщо карта Дерево знаходиться навколо карти Лист, то мова йде про проблеми зі здоров’ям – результати досліджень, тести, рахунки-фактури чи страхові форми.
Я дивлюся на Лист, якщо клієнт запитує щодо пропозиції чи очікує дозвіл, прийняття чи будь-які інші документи.

Деякі комбінації та приклади:
Лист + Хрест = новини, які принесуть вам біль; нещасливе повідомлення.
Лист + Роздоріжжя = пере адресація електронної пошти, спільні блоги чи інформаційні новини, пропозиція, яка вимагає прийняття рішення, тест з багатьма виборами чи формами.
Лист + Ключ = довіреність, ордер на обшук, ключова картка чи картка доступу; важливі документи, лист про зарахування.
Лист + Будинок = іпотека, документ оренди, воля родини, родинні новини.
Лист + Труна = заява про відставку, некрологи, рахунок з хоспісу чи похоронного бюро, оголошення про банкрутство, видалений чи пошкоджений документ чи електронна пошта.
Лист + Якір = збережений документ, збережена картина, квитанція по депозиту, віза, зшитий документ; якщо поруч негативна карта, може бути обмежувальний ордер.
Лист + Сонце = лист пошани, диплом, лист про прийняття чи затвердження, сертифікат, лист з пропозицією, нагорода, лист визнання, лист подяки.
Боббі чекав з нетерпінням новин з вибраного ним університету. Якою буде реакція університету?
Лист + Серце = щаслива реакція; Боббі отримає те, чого бажає його серце і його приймуть до університету.

Rana George
The Essential Lenormand
Переклад svana
avatar
svana
Посетитель
Посетитель

Сообщений : 40
Энергетика : 105
Дата регистрации : 2014-09-06
Откуда : Київ

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу


 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения