Семинары и курсы
Обмен ссылками
Ведьмин Чулан

Код баннера Код баннера

<a title="Магический портал" href="http://www.vedmin-chulan.com/"> <img alt="Ведьмин Чулан" src="http://i38.servimg.com/u/f38/18/20/00/10/zzee-z11.gif" /> </a>

Мала Ленорман 30. Лілія

Перейти вниз

Мала Ленорман 30. Лілія

Сообщение автор svana в Пт 26 Дек - 0:42

30. Лілії

Асоціації з гральною картою: Король Пік
Переважно, на карті Лілії зображено одну квітучу гілку з прекрасними білосніжними ліліями. Це королівська квітка (fleur-de-lis). Вона прикрашає багато королівських гербів та обладунків, як емблема благородної крові, честі та родового спадку. Лілії були символом блідості, чистоти, невинності та непорочності у всі історичні часи. Також лілії називають квітами знання та пошани.
Карта Лілія представляє зрілість та мудрість, літню тітку чи літнього дядька, та наших старійшин у роді. Вона показує когось з сивим волоссям, який має багато аспектів «Ом» - хтось з досвідом та проникливістю, проте не завжди з духовністю. Також вона демонструє щастя та захист. Карту Лілії зазвичай пов’язують з літнім чоловіком, однак за моїм досвідом вона також може показувати літню жінку; моя тітка завжди випадає як Лілії. «Старший» це ключове слово. Окрім того, так як карта Лілії вказує на зрілість, вона відповідає за все, що потребує періоду дозрівання, чи часу, щоб визріти, розвинутися та зрости: вагітність, акції та облігації, старіння сирів, вина чи соління. Карта Лілії означає, що потрібен тривалий період часу.
Карта Лілія приносить мир, спокій та безтурботність. Карта передає вдоволення від своїх досягнень. Лілії запрошують вас до прохолоди чи притулку, до цілющого медитативного центру, або просто до шезлонгу на задньому дворі. Іноді я відчуваю карту Лілії, коли зітхаю з великим полегшенням після того, як всі мої біди та турботи відходять, опадають та зникають.
Також карта Лілії виходить, коли мова йде про нашу історію, досвід та здійснене і досягнене впродовж нашого життя. Також ця карта пов’язана з родоводом, спадком та спадщиною. Відомі та з гарною репутацією родини також відображаються картою Лілії, а також поважні та шановані члени суспільства.
Стосовно людини, карта Лілії описує характер та особистість; стосовно якоїсь події вона описує настрій, тон чи терміни. Все залежить від контексту та суті запитання; наприклад, «Чи зможу я отримати підвищення найближчим часом?» - з Лілії це не буде найближчим часом. «Який найкращий спосіб розрядити ситуацію?» - Лілії скажуть вам бути зрілим, зробити крок назад, дихати і зберігати спокій. А якщо ця карта описує відпустку, то вона буде дуже розслаблена та повна вдоволення. Як і у всіх картах, все залежить від контексту.

Контекстні значення
Майбутнє: Ситуація, яка потребує багато часу; необхідний період визрівання; спокійний, мирний час; пасивні дії; літня людина чи батько; розслабитися і зберігати спокій; попереду самовдоволення та безтурботний час; шукати досвід.
Нюанс: Карта часу.

Жінка чи Чоловік: Досвідчений, зрілий, мудрий, старий, старший; наставник, радник чи гуру; занадто застиглий на своєму шляху; усталений; спокійний, пасивний та мирний; консерватор та традиціоналіст; характер хорошого судді; простий та щирий; захисник.
Фізично: Сиве волосся чи з сивиною; зріле обличчя.

Робота: Довготривала; стаж, термін перебування на посаді; бути на одній роботі впродовж тривалого часу; старий родинний бізнес; досвід роботи; відставка; ветеран; робота з літніми людьми чи робота на курорті чи медитативному центрі; мирне робоче середовище; старі чи застарілі місця чи налаштування; робота у почесній чи респектабельній установі.

Кохання: Зрілі та щирі стосунки; давній роман; тривале спілкування; довгий, затяжний період очікування; знайти у парі спокійний притулок; пізня романтика; роман з літньою людиною.
Здоров’я, Тіло та Дух: Вікові болі; хвороба Альцгеймера; старість; тривалий період лікування чи відновлення; ви повинні відійти; виїхати на пару днів; Лілії пов’язані з зором та слухом.
Духовно: Духовне настроювання на космічну гармонію; час для медитації чи йоги; відпустити всі небажані навантаження.

Гроші: Акції та частки; пенсія; пенсійні плани та переваги; кошти, які повільно накопичуються; трести, пайові інвестиційні фонди, будь-які довгострокові інвестиції; пенсійний дохід.
Час чи часові проміжки: Зима; довгий час; тридцятий день місяця (наступна карта може вказати на місяць).

Порада чи дія: Чекати, необхідний час на роздуми перед вашими діями; шанування, прислухатися до порад більш досвідчених; розвивати терпіння, розробити довготривалу стратегію.
Орієнтація: Нейтральна: переважно це нейтральна карта, яка залежить від карт навколо, але одну її можна розглядати як позитивну.
Об’єкти та області: Пенсійне товариство; духовний притулок; місце усамітнення; будь-яка область, яка використовує геральдичну лілію на прапорі.

Моя власна історія про цю карту: Кожного разу, коли я бачу карту Лілії, я згадую мого батька і його останні роки життя на цій землі. У той час Лілії були присутні майже в усіх моїх розкладах. Моєму батькові було поставлено діагноз ранній розвиток хвороби Альцгеймера. Хвороба продовжувалася і почався процес погіршення, на це вказувало Лілії + Хрест чи Лілії + Миші. Коли мій батько вже перестав говорити, я витягнула для нього карти і отримала Лілії + Хрест, у моєму серці були такі відчуття, наче його стискує колючий дріт. Вся моя родина пройшла крізь період Лілії + Хрест за цей час: горе, біль і страждання, які простягалися безконечно.
У останні його дні він багато страждав, вже не міг ні їсти ні пити; і тут з’явилися Лілії + Труна. Я не знала що мені говорили Ленорман, чи що мій батько збирався покинути нас, чи що на це треба ще багато часу, я була надто пригнічена емоційно щоб сприйняти різницю. Останні сорок вісім годин ми спостерігали як він страждає, і, здавалося, що час розтягнувся удесятеро. Було настільки погано, що ми сиділи біля його ліжка і молилися, щоб його відпустили.
У ніч після того як від відійшов, у мене було від нього обнадійливе видіння. Також він сказав мені, щоб я завжди вірила у свій дар, не дозволяла сумнівам взяти верх, щоб використовувала його все більше і розвивала його для того, щоб я змогла навчити багатьох людей. У той час я не до кінця зрозуміла його повідомлення, але тепер, оглядаючись назад, я можу чесно сказати, що останні чотири роки були головним періодом пробудження для мене та моєї родини. Впродовж цих останніх років я мала змогу побачити його і поговорити з ним – інколи він з’являвся нізвідки, а часом він приходив, коли я перебувала у медитації; це було великим благословенням. Тепер я відчуваю його тільки періодично та бачу повідомлення, які він мені надсилає.
Ніхто не повинен проходити крізь такі муки, болі та страждання. Моя родина була охоплена глибокою та важкою скорботою. Мій батько був хорошою людиною з великим серцем, всі знали його відкриту та ласкаву натуру. Любов та підтримку, які він давав нам, було більше, аніж на одне життя, і ми назавжди збережемо це у своїх серцях.
Моя ще одна зустріч з картою Лілії, яку я запам’ятала, була у часи, коли мій чоловік втратив роботу. Я тоді весь час робила для нього розклади. Одного разу я запитала прямо: «Коли мій чоловік отримає роботу?». Я отримала Кільце + Лілії + Лисиця.
Я не хотіла у це вірити; я дивилася на Кільце, не втрачала оптимізму і сказала йому: контракт скоро прийде, це буде переважно чоловіче середовище чи робота з чоловіками похилого віку. Мені хотілося сприймати та говорити тільки гарні новини. Так, він дійсно отримав контракт, і це було переважно чоловіче середовище, але це відбулося тільки через одинадцять місяців. Ну от, такі вже Лілії!
Озираючись назад, я рада, що не зрозуміла чи не знала, що це займе так багато часу, бо рівень стресу у нашому домі був би надто великим. Сподіваючись на передбачення, мій чоловік тримався спокійно та терпляче. Іноді ми повинні так прогнозувати і казати тільки те, що потрібно, щоб бути почутим саме у цей момент часу.

У розкладі Велике Полотно: Традиційні інтерпретації Ленорман говорять нам, що якщо карта Лілії знаходиться точно над картою Чоловіка чи Жінки, це означає доброчесність. Якщо ж вона буде прямо під картою Чоловіка чи Жінки, то ставить під сумнів репутацію людини. Якщо карта Хмари та Лілії знаходяться поруч одна з одною і над сигніфікатором, це поєднання пророкує родинні суперечки чи домашнє горе. Якщо ці дві карти виникають нижче карти Чоловіка чи Жінки, вони говорять про розділення чи драматичні проблеми.
Коли карта Лілії оточена позитивними картами, ситуація безтурботна, гармонійна та приємна. Однак, якщо карта Лілії затиснута негативними картами, то будуть якісь невідповідності, невпевненість та можливі страждання.
За час мого довгого досвіду з Великим Полотном, я пам’ятаю один раз, коли Лілії та Хмари були разом під картою Жінки. Це був час, коли репутація жінки була заплямована. Її звинувачували у невірності, дуже серйозне звинувачення для Бейрута у 1980-х роках. Навіть якщо її невинуватість може бути доведена, обвинувачення все одно зостанеться у людських очах, і затьмарить її чесноту.

Деякі комбінації та приклади:
Рідер відчував сильний неспокій і хотів перевірити свою майбутню поїздку. «Якою буде моя дводенна поїздка до міста?»
Лілії + Зірки = Рідер матиме спокійний, розслаблюючий час і, можливо, навіть насолодиться мирною та спокійною ніччю.
Тіма намагається продати свій будинок і хоче вибрати між двома ріелторами. «Який з них буде краще співпрацювати зі мною?»
Лілії (чоловічий) + Кільце (зобов’язання) = вибрати чоловіка.
Або, якщо це будуть дві жінки, вибрати ту, у кого більше досвіду чи яка старша. Якщо вони обоє близькі за досвідом та віком, треба вибрати того, хто довше одружений, чи вибрати того, хто спокійніший та більш традиційний, або того, хто займається медитацією, або того, який має сиве волосся (Лілії) з кучерями (Кільце)… (список можна продовжувати).

Rana George
The Essential Lenormand
Переклад svana
avatar
svana
Посетитель
Посетитель

Сообщений : 40
Энергетика : 105
Дата регистрации : 2014-09-06
Откуда : Київ

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу


 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения